ПолітАгітація. Те, про що більшість політиків воліють не згадувати

Незабаром на нашому ресурсі з’явиться новий розділ – “ПолітАгітція”. В цій рубриці кожен бажаючий зможе знайти оцифровану агітаційну продукцію різноманінтних партій, рухів, кандидатів в мери, народні депутати тощо.

Це і календарики і агітаційні листівки, газети, фотографії і так далі. Охоплення нашого архіву близько 18 років, тому там ви знайдете ну дууууже багато цікавої інформації.

Звісно ця продукція, що незабаром знову стане надбанням громадськості, буде багатьом місцевим політикам недовподоби. Особливо для тих хто змінив по декілька діаметральних політичних партій, тих хто обіцяв золоті гори та молочні береги і забув про них на наступний день після виборів.

Для “затравки” публікуємо ексклюзивну, аутентичну фотографію, яка є в розпорядженні нашої редакції.

На цій світлині ви знайдете декілька відомих облич вінницької політики, делегатів на Vl з’їзді …. “Партії регіонів”.

І якщо постать Валерія Ананійовича Бевза (екс-керівник УМВС області, екс-комуніст) та екс-заступника голови ОДА Володимира Гаврилюка (екс-очільник обласного центру зайнятості) подиву не викликає, то ексклюзивні кадри присутності на офіційному з’їзді “регіоналів” у якості делегата чинного народного депутата, члена фракції “Блок Петра Порошенка- Солідарність” Петра Юрчишина такий подив викличе. Щоправда лише в людей необізнаних.

Петро Юрчишин довгий час віднікувався від приналежності до “Партії регіонів”, хоча деякі місцеві ЗМІ наполягали на тому, що саме Петро Юрчишин був засновником районного осередку “ПР” в Хмільницькому районі. Мовляв – доказів його причетності до регіоналів немає.

Так от у нас вони є.

Насолоджуйтесь друзі, а ми і надалі будемо витягати найстрахітливіші скелети з політичних шаф вінницьких політиків.

Завжди ваша – редакція “Політичної Арени Вінниччини”

 

 

 

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net