Пусти свиню за стіл. Трагикомедія вінницького “УКРОПу” в двох діях.

Чому депутати Вінницької облради поводили у Жмеринці себе по-свинські?

Пусти свиню за стіл

Відповідь на це запитання просто очевидна: що ви ще хотіли від депутатів, які не переобтяжені надлишковою освітою, вміннями і навичками корисної роботи та видатним інтелектом. І тут спрацьовує приказка: бачили очі, що купували. А для виборців вона звучить так: знали за кого голосували.

Звісно, далеко не всі депутати Вінницької обласної ради відзначилися, як люди, що зневажають громаду і державу, під час подій зі зняттям мера Кушніра у Жмеринці. У цій справі відзначилися представники «кращої плеяди» обласних депутатів – представники партії «УКРОП» на чолі з керівником обласної партійної організації Григорієм Зозулею. Він і став сьогодні хедлайнером нашої постійної рубрики – “Репутаційні плями”.

Але перейдемо до фактів. Їх цілу купу підкинули два відеозаписи подій у Жмеринській міськраді у день сесії, на якій і скинули Кушніра, і за кілька днів, коли залу окупували молодики, яких і запросив на це «УКРОП».

Камери спостереження у Жмеринській міськраді безпристрасно зафіксували відверто свинську, поведінку цих людей та їхнього одіозного очільника Григорія Зозулі. Громадянського чоловіка керівниці обласного осередку “Батьківщини”.

Опубліковане у мережі Ютуб відео, а потім перепощене у багатьох спільнотах у Фейсбуці, про те, як відбувалися події зі зміщенням мера Жмеринки Анатолія Кушніра, і яка роль у цих діях вищевказаної партії, декого шокували. Але шок швидко мине, якщо взяти до увагу особистості вінницьких «укропівців».

Адже всім давно відома «дивна» поведінка очільника обласного «УКРОПУ» Григорія Зозулі із приходом на засідання комісії і президії облради напідпитку, його скандальна поведінка, грубощі по відношенню до журналістів тощо.

Відео про те, як відбувалися події зі зміщенням мера Жмеринки Анатолія Кушніра, і яка роль у цих діях вищевказаної партії.

Перше відео датоване 22 травня 2018 року.

На ньому депутат Григорій Зозуля, за звичкою, нікчемно і по-базарному поводиться у сесійній залі, в кабінеті мера, у кімнаті відпочинку.

Спочатку по-жлобськи всідається на диван, а потім залазить на нього з ногами. А «укропівці» улесливо фіксують цю поведінку на фото. Григорій Зозуля любить селфі.Ну і вже, відчуваючи себе господарем ситуації, Григорій Зозуля по-хазяйські поводиться у кімнаті відпочинку мера. Досліджує вміст холодильника мера Жмеринки, з явним наміром чимось поживитися, але нічого там не знаходить, і зачиняє його. Ну а далі на відео йдуть кадри жмеринських договорняків, коли депутати вирішують, як ділитимуть владу, що звалилася їм в руки.

Не кращі за вінницьких депутатів облради від цієї політичної сили і їхні молоді послідовники. Вони блокували приміщення міськради у Жмеринці, коли їхні старші товариші намагалися призначити членів нового виконкому.

Чого вартий хоча б епізод , який зафіксували камери, у якому один з молодиків знущається над державним символом – прапором України. Це добре видно на другому відео, яке датоване 28 травня 2018 року.

Частина 2. Робота у сесійній залі.

Posted by Toly Osaulov on 2018 m. birželis 7 d.

На ньому молодик входить до сесійної зали, всідається на місце міського голови і, увага, витирає голову державним прапором України.

До речі, за це передбачена кримінальну відповідальність. Це злочин, передбачений 338 статтею КК України, що полягає у публічній нарузі над державними символами. І за ці дії є покарання: штраф до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців.

Ну а далі вже інша камера переносить нас трохи далі у часі, і ми бачимо, як молодики, що блокують приміщення, прямо у сесійній залі грають в карти.

Ну а після гри, втомившись від «напруженого» і «виснажливого» блокування вони вирішують підкріпитися. І роблять це теж у сесійній залі, нарізаючи ковбасу, розкладаючи її на хліб.
Не вистачає ще тільки розпивання алкоголю, а потів ще й задоволення своїх фізіологічних потреб. Але й без цього ці два відео досить неприємно пахнуть і мали б добре відгукнутися «укропівцям». Але зрештою, хоча відео і набрали чимало поширень, офіційно на них ніхто із представників влади не відреагував. І тут можна ставити риторичне запитання: чому?

Свідомо не торкаємось всіх обставин скандального зняття з мерів пана Кушніра, політичних наслідків цих обставин. А тільки розглянемо участь вищевказаних депутатів обласної ради у подіях.

Все вище сказане не має відношення до політики. Це питання депутатської етики і культури. А вірніше – її повної відсутності та права вибори вінничан. Читайте, дивіться та запам’ятовуйте ці прізвища та обличчя.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net