Президент розпочав кадрові чистки у Вінницькій області

За інформацією з перевірених джерел Козятинський район чекають кадрові зміни. Вирішується питання щодо зняття з посади голови Козятинської РДА Олега Оркуші, який останнім часом, за даними місцевих інтернет-видань, вдавався до критики влади, представником якої був, у соціальних мережах.

Журналісти навіть назвали голову РДА «фейсбучним» керівником, та дивувались, з огляду на цілодобову присутність у соціальній мережі, коли ж він встигає працювати.

«Дописались ці фейсбучні керівники до того, що їх постійну присутність в соціальних мережах (цікаво коли вони ще працювати встигають будучи 24 години в інтернеті) обласні інформаційні видання.  Вінницькі журналісти не тільки помітили активність, а й критику на адресу перших осіб держави. Чи спритники відчули близьку зміну влади? Кажуть що ця бурхлива діяльність таки дійшла через обласні видання в Адміністрацію Президента, тому в найближчий місяць-два голову РДА відправлять на біржу праці. Разом з радником. Як зазначають наші джерела вінницький губернатор вже мав розмову з кураторами з Банкової і телефонував з цього приводу в район. А от хто очолить наш район очікуйте інформації найближчим часом в головному виданні міста»,  – йдеться в статті РІА-Козятин.

Представники політичного бомонду Козятина теж не розуміли поведінку голови адміністрації. Вони закидали керівнику, що той і сам влада, якщо має повноваження, то щось має робити в районі. Тож про добрі справи голови згадують мало. Серед таких, які підняли рейтинг Оркуші можна назвати активну участь в евакуації мешканців Калинівки, під час вибухів на військових складах.

Кандидатом на нового голову райдержадміністрації називають депутата районної ради Володимира Андрійовича Шевчука, голову СФК «Світанок» з села Куманівки. На останніх виборах він висувався як безпартійний, але від партії БПП-Солідарність.

Кандидатура Володимира Андрійовича на посаду нового очільника РДА доволі неоднозначна. Судіть самі: запеклий екс-регіонал, який був членом політради місцевого осередку “Партії Регіонів” та входив до фракції ПР в Козятинській районній раді 5-го скликання. Чоловік  займався питаннями агропромислового комплексу. Тож фермери схвильовані питанням, куди скерує фермер-держслужбовець АПК в районі, і чи знайдеться їм на цьому кораблі вільне місце.

Дивом збережена сторінка партійного осередку “Партії регіонів” може стати глибокою репутаційною шафою для багатьох представників влади та кандидатів на посади.

Сайт “Партії регіонів” Козятинського району за посиланням: http://kazatinpr.at.ua/index/0-6 

В декларації за  підсумками 2016-го року (свіжішої у відкритих джерелах  немає) чоловік вказав, що його  прибуток, отриманий за основним місцем роботи складає  252 тис. грн., також він має депозит у сумі  10 тис. доларів.

Регіонали з Козятина приглянулись і головному радикалу

Зазначимо, що його однопартійка (“Партія регіонів”) Аліна Діденко, яка була начальником відділу освіти РДА, та заступником голови бюджетної комісії Козятинської районної ради того ж 5-го скликання, і на сьогодні залишається очільником освітян в районі.  Вона також  є депутатом районної ради. На останніх виборах висувалась від Радикальної партії Олега Ляшко, а нещодавно одна з ключових фігур партії Януковича очолила осередок партії Ляшка у Козятині.

Зазначимо, що офіційної інформації з кадрових ротацій на Вінниччині на сайті Президента наразі немає.

Віталій Горковчук

 

 

 

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net