Вінниччина перед виборами стає політичною меккою

На Вінниччині «батьківщинівці» діагностували проблеми медицини, радикали обіцяли допомогти з медичним обладнанням

Впродовж двох останніх тижнів Вінниччина стала просто туристичної меккою для представників різних політичних сил і все через вибори до Тростянецької об‘єднаної територіальної громади.

Тиждень розпочався з візиту до Тростянця представників «Батьківщини» – народної депутатки України Алени Шкрум та голови Вінницького обласного партійного осередку Людмила Щербаківська.

Прес-служба парторганізації повідомляє, що «представниці «Батьківщини» зустрілися з головним лікарем та медичним персоналом закладу, щоб обговорити нагальні потреби, медики розповіли, із якими проблемами їм доводиться стикатися щодня. Голова обласного осередку Людмила Щербаківська більш докладно пояснила мету приїзду:

«Ми повинні розуміти, які проблеми турбують наших лікарів, щоб допомогти їм. У розмові з головним лікарем ми дізналися багато важливих деталей, завдяки чому зможемо покращити медицину на місцях та зробити її якіснішою».

Отримавши необхідні знання, депутатки взяли участь у фотосесії. До справи підійшли креативно – сфотографувались на фоні стоматологічного крісла.

В цей же день до Вінниці завітав лідер «Радикальної партії Олега Ляшка» народний депутат України Олег Ляшко. Він, схоже з проблемами сучасної української медицини знайомий краще, тож звернув свою увагу на питання забезпечення закладів охорони здоров‘я сучасним медичним обладнанням.

Прес-служба повідомляє, що «нове діагностичне обладнання – Вінницькому обласному клінічному госпіталю для ветеранів війни пообіцяв лідер Радикальної партії Олег Ляшко. Під час візиту до медзакладу політик наголосив, що нестача сучасного обладнання – поширена проблема, тому добиватиметься збільшення фінансування всієї медичної сфери».

Також політик поспілкувався з ветеранами війни.

Нагадаємо, що минулого тижня в Тростянці також побував лідер Аграрної Партії Віталій Скоцик.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net