• Якби парламентські вибори відбулися найближчим часом, і якщо вони пройшли б за змішаною виборчою системою, то у більшості округів Вінниччини перемогу отримали би представники ГО “Ми — Вінничани”.

Про це свідчать дані соціологічного дослідження, проведеного на теренах Вінницької області компанією “Socis”.

Так, з восьми мажоритарних одномандатних округів п’ять округів мають шанси виграти представники місцевого об’єднання “Вінничан”.

Це 11 і 12 округ де лідирують Олександр Домбровський і Сергій Кудлаєнко, 15 і 17 округ де лідерами електоральних симпатій є чинні народні депутати Лариса Білозір та Микола Кучер, в 16 окрузі лідерські позиції утримує Геннадій Вацак.

В 14 виборчому окрузі перша сходинка електоральних симпатій у чинного нардепа Ірини Борзової (Слуга народу).

Найвищий рейтинг серед кандидатів в нардепи має Лариса Білозір – 56,7%

Найменший відрив від конкурентів має на 13 окрузі чинний народний обранець Петро Юрчишин з результатом 16%.

Серед політичних партій найвищі рейтинги в області має партія «Слуга народу» (23%). Найкращі показники у «Слуги народу» – у виборчих округах №16 (26,3%) та №14 (25,9%), найгірші – в 11 і 12 округах – 20,1%.

Дослідження було проведене Центром соціальних та маркетингових досліджень «Социс» на рівні області з 14 липня по 18 серпня 2022 року. Загалом було опитано 8 000 респондентів на території усього регіону.

Нагадаємо, наприкінці минулого року до створеного колишній головою Вінницької ОДА В. Коровієм громадського об’єднання “Ми — Вінничани” приєдналися народні депутати минулих скликань О. Домбровський та С. Кудлаєнко. Раніше меморандум про співпрацю з “Вінничанами” підписали діючі народні депутати України Л. Білозір, М. Кучер та Г. Вацак.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net