У Хмільнику радник мера пішла з команди, «грюкнувши дверима»

Колишній радник-консультант Хмільницького міського голови Людмила Шевченко публічно повідомила про свій вихід із команди керівника міста. Цим вона спростувала чутки про її звільнення, і у мережі Фейсбук повідомила про справжні мотиви свого вчинку.

Людмила Шевченко звинувачує чинну міську владу Хмільника і міського голову з його командою у тому, що очільники міста-курорту не працюють на розвиток міста, а займаються проказухою.

Людмила Шевченко, перш за все у своєму дописі зауважує, що чутки про її звільнення не відповідають дійсності, а пішла вона з команди мера Сергія Редчика за власним бажанням. Вона аргументує це так:

«Для того, щоб не виникали плітки одразу повідомляю, що відповідне рішення було прийнято мною особисто. Що спонукало мене на цей крок? Набридло споглядати шабаш, що відбувається. Управління містом перетворилось на підкилимні ігри у які бавляться міський голова, заступники, керуючий справами виконкому, секретар ради, лобіюючи свої інтереси», – пише Людмила Шевченко.

Далі вона звинувачує керівництво міста, включно з головою і секретарем міськради у прийнятті кулуарних рішень, у лобіюванні власних інтересів, у незацікавленості міської влади в впровадженні нових, сучасних методів управління містом-курортом.

«Поряд із цим, керівництво міста ігнорує нововведення щодо покращення діяльності виконавчих органів, що базуються на міжнародній системі менеджменту. Цілковите несприйняття стандартів якості породжує безсистемність у роботі. Хаос у плануванні та використані ресурсів, як людських так і фінансових, хаос в управлінській діяльності, як наслідок – невиправдано захмарні суми для закупівель, маніпуляції під час проведення закупівель, постійні кадрові зміни, відсутність взаємозв‘язків між працівниками, порушення трудового законодавства».

Крім того, Людмила Шевченко наводить конкретні факти неефективного управління, називаючи дії міської влади «окозамилюванням».

«На моє глибоке переконання «розкидане» каміння по місту і в парку ім. Т.Г. Шевченка, «креатив» біля адмінприміщення міської ради, квітники-горщики на викривлених тротуарах і т. п. – це не розвиток, а «замилювання очей» громаді. І це далеко не весь перелік «розвитку». Звертаючись неодноразово до влади міста з пропозиціями, щоб покращити імідж міста, впровадити та вдосконалювати сучасну модель управління, що базується на міжнародних стандартах якості, на жаль, не отримувала підтримку».

Також Людмила Шевченко оприлюднила копію своєї заяви, належно завірену у канцелярії міськради.

 

 

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net