• Схоже у міського голови Вінниці з’явився перший політичний конкурент за посаду керівника міста. При чому цей конкурент з найближчого оточення міського голови.

Такі висновки можна зробити з публічних комунікацій Сергія Моргунова останнім часом.

Раніше ми вже писали про комунікаційні баги Вінницької міської ради:

Ось і сьогодні політтехнологи мера Вінниці (який знаходиться у Цюріху) вирішили проілюстрували закордонний візит міського голови і перебування у Швейцарії… дописом про успішне асфальтування двох вулиць на Сабарові.

При цьому, з приводу самого швейцарського візиту Сергія Моргунова, який триває вже третій день, є лише одна світлина і один допис в Facebook.

Все це нагадує відому історію листа Володимира Леніна своїм соратникам по революції зі Швецарії.

​​“Душой я с вами, на каторге в Сибири, а телом, к сожалению здесь, в Цюрихе в гостинице”, – писав колись з сонячної Швейцарії В.І. Ленін.

А якщо серйозно, то представникам вінницької влади потрібно відходити від практики створення “ефекту присутності” у Вінниці під час закордонних поїздок, вихідних та відпусток.

На кого розрахована подібна “інформаційна стратегія” нашим читачам пояснювати не потрібно. 

* Довідково: Станом на 1 липня близько 11 тисяч вінничан з найбільш вразливих категорій отримали продуктові набори  з логотипами політичної партії яку в області очолює міський голова Вінниці.

Коли верстався цей матеріал, на фб-сторінці мера Вінниці з’явився ще один допис присвячений «вже працюючому світлофору по вул. Привокзальній».
І якщо на цю інформацію поглянути з точки зору публічних комунікацій, описаних нами вище та з ракурсу, який ми наводили раніше: Ода світлофору, складається враження, що за обвал рейтингу мера Вінниці хтось взявся міцно і завзято.

І цей «хтось» явно з найближчого оточення Сергія Моргунова. Адже хто ще може формувати політтехнологічний та інформаційний пул керівника Вінницької міськради та ще й так «вдало» ним оперувати?

Головне фото Сергій Хіміч «33 канал» 


Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net