Відомий журналіст “1+1” приголомшений призначенням керівником штабу Зе-команди на Вінниччині людини Калетніка

Відомий телевізійний журналіст, блогер і ведучий програми «Гроші» на каналі «1+1» Олександр Дубінський був шокований, коли дізнався про кадрові призначення у штабі нинішнього президента Володимира Зеленського.

Янукович заходить в Вінницьку ОДА. Фото Вінниця.інфо

При тому, що телеканал “1+1” та журналісти цього медіа всю президентську кампанію “топили” за Зеленського і нещадно, іноді за межами червоних ліній, критикували опонентів Володимира Олександровича, наразі вони все частіше критикують деякі кадрові призначенння шостого президента України. Так 22 травня ведучий політичного шоу “Право на владу” Сергій Іванов піддав сумніву законність призначення керівником Адміністрації Президента Андрія Богдана:

Сьогодні, у другий робочий день на посаді, Президент Зеленський порушив Закон “Про очищення влади”, призначивши Андрія Богдана, колишнього урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики в уряді Азарова, головою АП, – висловився Сергій Іванов в соціальній мережі.
І попередив Володимира Зеленського про повторення помилок його попередника:
Я не знаю, чим керувався Зеленський, приймаючи таке ріщення, але хочу нагадати, що ігнорування Закону про люстрацію стало одною з головних причин втрати Порошенком довіри і підтримки суспільства.Такий собі початок, пане Президенте – зазначив журналіст.

Вчора про сумнівне політичне призначення, яке стосується Вінницької області написав у мережі Фейсбук Олександр Дубінський. Журналіст-блогер здивований тим, що за виборчий процес у Вінницькій області відповідає Світлана Лутковська. Її журналіст назвав «людиною Калетніка-старшого».

Для журналіста це призначення було несподіванкою. А от вінничани знають, що Світлана Лутковська вже номінально очолювала обласний штаб Зе-команди на Вінниччині. Про те, що підлегла Григорія Калетніка виконувала своєрідну роль публічної вітрини, а фактично штабом керували інші люди писало наше видання та інші ЗМІ, тому вінничани активно долучились до допису Олександра Дубінського, хтось коментував та наголошував на інших сумнівних членах команди Зеленського у Вінниці, хтось репостив і так далі.

Сам журналіст у притаманній йому манері тролингу запропонував призначити на якусь з політичних посад людину Валерія Хорошковського.

І, якщо вже призначати людей Януковича, вважає журналіст, то треба призначати найкращих. І запропонував скинути телефон Азарова 🙂

Цікаво, що після виборів президента сам Григорій Калетнік похвалив Лутковську за організацію кампанії у Вінницькій області, і напророчив їй шикарне політичне майбутнє. Чи справдяться політичні пророцтва політичного аксакала і як на це відреагує Громада Вінниччини – покаже час та результати голосування на пардаментських виборах 21 липня.

Вінницька ОДА. Фото Вінниця. інфо

Хоча, при повній публічній пасивності, чи страху політичних опонентів Зеленського у Вінниці, складається враження, що якщо Зеленський призначить на посаду голови Вінницької ОДА навіть Віктора Януковича, політичний істеблішмент покірно проковтне цю подію і тихо промовчить, щоб спокійно перечекати буремні і незрозумілі для них політичні події.

Віталій Горковчук

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net