​​Фракція “Європейська солідарність” в Ладижинській міськраді, яка одноголосно проголосувала за двомовність на сесіях, діловодстві та засіданні комісій, тим самим дозволяючи меру та депутатам російську мову, зробила “термінову” заяву.

Ладижинські порошенківці заявили, що “під час розгляду та ухвалення регламенту сталася помилка” і тепер вони “вимагають негайно переглянути Регламент Ладижинської міської ради”, – пише видання “Главком”, з посиланням на сайт “ВінницяОк”.

У своєму зверненні депутати від “ЄС” звісно не згадали як одноголосно підтримали російську мову в міській раді і забули заявити, що завтра збирається позачергова сесія в Ладижині, а проєкт змін в регламент вже опубліковано в ЗМІ, з конкретними пунктами по українській мові як єдиній для ведення пленарних засідань, комісій та діловодства.

Читати: Скандал через російську мову в міській раді на Вінниччині набирає обертів

Результати поіменного голосування за норми регламенту ↓

Всі три депутата від “Європейської солідарністі” голосують за двомовний регламент в Ладижині.

Замість того щоб вибачитись перед виборцями за одноголосну та уклінну підтримку всіх рішень та забаганок Валерія Коломєйцева, у Порошенка вирішили хайпанути на мовному питанні.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net