Стратегію Вінницької міської територіальної громади до 2030 року планують презентувати на сесії міської ради Вінниці 26 лютого.

Як стверджують у міській раді, протягом останніх місяців виконавчі органи Вінницької міської ради спільно з підприємцями, науковцями, активними громадянами та громадянками обговорювали напрями розвитку об’єднаної громади на наступні десять років. В результаті проведеного аналізу та обговорень був розроблений проєкт Стратегії розвитку Вінницької міської територіальної громади до 2030 року (Стратегія 3.0).

Нагадаємо, в результаті реформи децентралізації Вінницька міська об’єднана територіальна громада складатиметься з Вінницької, Деснянської, Вінницько-Хутірської, Великокрушлинецької, Гавришівської, Малокрушлинецької, Писарівської, Щітківської та Стадницької громад.

У вінницькій мерії вважають, що формування так званої «Великої Вінниці» потребує нових рішень у всіх сферах життєдіяльності – мобільності, послугах, організації соціального і культурного життя, просторового планування тощо.

З проєктом стратегії Вінниця 3.0 можна ознаймитись за посиланням → Вінниця 3.0

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net