Аграрна партія висунула 250 кандидатів на вибори до об’єднаних територіальних громад

20 вересня відбулася прес-конференція лідера Аграрної партії Віталія Скоцика.

Також у заході взяли участь заступник голови Чернігівської обласної організації Аграрної партії, заступник голови обласної ради Арсен Дідур та заступник голови Чернігвської обласної організації Аграрної партії Анатолій Максак.

Аграрна партія йде на перші вибори до 201 об’єднаної територіальної громади, що відбудуться 29 жовтня цього року. Зокрема, у всіх 14 громадах Чернігівської області, в яких відбуватимуться вибори, партія висунула 250 кандидатів у депутати – це найвищий показник по Україні.

«Сьогодні політикум розцінює жовтневі вибори, як генеральну репетицію парламентських і президентських виборів 2019 року. Тому якщо попередні вибори розглядалися як бої місцевих масштабів, то вибори 29 жовтня це бої, у яких застосовуються і технології, і класичні схеми, які використовуватимуть під час парламентських виборів», – сказав Віталій Скоцик.

Вибори 29 жовтня дають новоствореним громадам шанс обрати місцевих лідерів, які заслужили довіру людей. Саме такими є кандидати від Аграрної партії – це господарі, які працюють для своїх громад. Якщо ж на цих виборах перемагатимуть намісники влади та олігархічної опозиції, представляти інтереси громад і вирішувати їхні проблеми буде нікому.

«Ми є єдиною, чистою, новою політичною силою, яка має бути приваблива для українського народу, який хоче будувати успішну заможну державу, – зазначив Віталій Скоцик. І додав,- На виборах 29 жовтня завдання Аграрної партії зайняти позицію не нижче третьої, бути у п’ятірці лідерів і отримати не менше 30 % підтримки виборців нашої держави. Це власне та стратегічна мета, з якою ми йдемо до наступних парламентських виборів, тому що завдання аграрної партії 30% депутатських мандатів у парламенті або не менше третини місць».

Команда Аграрної партії переконана, що справжній поступ України почнеться з сильних громад. Тож пропонує чітку програму дій для розвитку самоврядування в Україні. Головні завдання, які ставить політична сила, лишаються незмінними: «Землю – громадам! Кошти – громадам! Владу – громадам!»

Земля за межами населених пунктів повинна бути передана в розпорядження громад, а не корумпованого Держгеокадастру. Аграрна партія засуджує спроби загальмувати ухвалення відповідного рішення у ВРУ. У подальшому в повноцінне розпорядження громад мають бути передані і водні та лісові ресурси.

Добробут громад має забезпечуватись справедливим розподілом податків. 70% коштів повинні залишатися на потреби громади. І лише 30% – передаватись на загальнодержавний рівень, щоб забезпечити обороноздатність і правопорядок. Зараз же через центральний бюджет перерозподіляється майже 4/5 усіх грошей.
«Кошти і земля – це головні ресурси розвитку громад. Маючи ці ресурси, вони зможуть відновити школи, дитсадки, ФАПи, лікарні, інфраструктуру в селах. А без цього еміграція українців та вимирання сіл триватиме», – говорить лідер Аграрної партії Віталій Скоцик.

Аграрна партія виступає за те, щоб громади отримали більші права щодо вирішення своїх питань. Зокрема, за надання громадам права обирати суддів, начальників місцевої поліції – у такому разі вони будуть діяти в інтересах справедливості і простих людей, а не «обслуговуватимуть» своє керівництво з центру.
«Головною проблемою більшості громад є безробіття та низький рівень життя. Кількість охочих емігрувати з України за останній рік зросла з 30 до 35%. Треба зробити так, щоб активні люди не покидали своїх громад. Інакше цілі райони як не вимруть, то роз’їдуться по чужині. Ми і на місцевому рівні, і на загальнонаціональному рівні добиваємося створення умов для підприємництва», – наголошує лідер Аграрної партії.

Зокрема, політична сила виступає за розвиток переробки аграрної сировини, що дасть змогу створювати робочі місця не лише в селах, а й у містах. Другий надважливий напрямок – розвиток кооперативів у селах, завдяки якому малі господарства зможуть постачати свою продукцію до споживача без посередників, що стабілізує ціни на харчі.
Щоб реалізувати свою програму дій в інтересах громад, Аграрна партія стала одною з найактивніших учасниць виборів 29 жовтня і зробила серйозну заявку на перемогу. Вона висунула 2090 кандидатів у депутати рад і 16 кандидатів на голову ОТГ. Лише у Чернігівській області висунуто 250 кандидатів у депутати місцевих рад і трьох претендентів на голів ОТГ. У відсотковому вимірі Аграрна партія висунула 46% кандидатів від спискового складу рад ОТГ. Для порівняння, на виборах у грудні 2016-го цей показник був на рівні 29%, у квітні 2017-го – 34%.

«Ми робимо ставку на місцевих лідерів, яких знають і поважають у громадах. Кандидати від Аграрної партії – це люди, які розуміють місцеві проблеми, оскільки живуть і працюють у громадах, а отже, і нестимуть відповідальність за кожен свій крок», – говорить Віталій Скоцик.
За словами заступника голови Чернігівської обласної організації Аграрної партії серед тих, хто представляє партію у Чернігівській області є представники дрібного та середнього бізнесу – це люди, які були змушені прийти в політику, бо їм не все одно що буде із Україною та її народом.

«Наша перевага на цих виборах – це не фінансування, а ідеологія. Серед інших партій Аграрна партія – це єдина партія з ідеологією, яка не є проектом або партією вождя. Це партія тих людей,які працюють на землі і які хочуть створити з України повноцінну державу», – наголосив Арсен Дідур.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net