Про це йдеться в заяві очільниці Вінницького обласного осередку партії “Слуга народу”, народного депутата Ірини Борзової.
У заяві в соцмережі очільниця президентської партії у Вінницькій області написала:
“В Україні єдина державна мова – українська. Про це треба нагадувати депутатам Ладижинської міської ради, які напевно «загубились», в якій країні живуть?”
Ірина Борзова категорично засудила порушення законодавства України та нагадала механізм відкликання місцевих депутатів. 
 
На уточнення “Партії Вінничан” в коментарях під заявою політикині:
“Так ваша фракція “Слуга народу” в Ладижинській міській раді одноголосно (!)голосувала за російську мову. Багнюк, Грінченко і Залепа – “за”. Лише двоє депутатів від “Партії Вінничан” голосували проти. Вони і підняли цю тему в ЗМІ та звернулись до мовного омбудсмена”.
Ірина Борзова уточнила, що засуджує такі дії своїх однопартійців.
“Партія Вінничан так , і я як голова обласної партії та народний депутат і громадянка України категорично засуджую це рішення. Але було б чесно писати , що рішення підтримали і інші партії . Такі як Європейська солідарність та Стратегія Гройсмана”, – пояснила свою позицію Ірина Борзова.

Нагадаємо, раніше ми писали як “Європейська Солідарність” замість того щоб вибачитись за підтримку російської мови, вирішила “хайпанути” на мовному питанні.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net