«Є така професія – «порохобот». Катеринчук і Стецьків у Вінниці розказали про дискредитацію Гриценка

Перебуваючи у Вінниці, лідер Європейської партії Микола Катеринчук та політик і громадський діяч Тарас Стецьків розповіли про технології навішування ярликів та дискредитації опонентів представниками чинної влади.

Микола Катеринчук зазначив, що влада вдається до різноманітних маніпуляцій і технологій у нечесній боротьбі під час виборчої кампанії у президенти. Найбільшу увагу представники влади звернули на кандидата в президенти Анатолія Гриценка.

«З літа минулого року у газетах, на телебаченні, в електронних ЗМІ розкручується дезінформація про те, що за часів Гриценка – міністра оборони, він, ніби то розпродав всю техніку і обеззброїв армію. Є така професія «порохобот», це люди, які за гроші, за зарплату розганяють негативну інформацію і відверту брехню у мережі, на телеефірах.

Під приціл «порохоботів» одним з перших потрапив Анатолій Гриценко. Одним з них, з таких професійних «порохоботів» став народний депутат від БПП Олександр Бригінець. Він розповсюджував у телеефірі брехню, про ніби то продаж Гриценком за часів керівництва Міноборони військової техніки і зброї. Так от, ми подали в суд на Бригінця. І суд, який цілком залежить від чинного президента, і на який Гриценко не має жодного впливу, визнав заяви цього «порохобота» брехнею і постановив спростувати ці нісенітниці».

На підтвердження своїх слів Микола Катеринчук продемонстрував вінницьким журналістам це рішення.

Тарас Стецьків зазначив, що у Анатолія Гриценка, як у кандидата в президенти є чітке і ясне бачення, як прискорити економічний розвиток, розбудувати на сучасних засадах і стандартах військово-промисловий комплекс.

«За п’ять років війни, при чинній владі, ми не запустили у серійне виробництво жодного виду нового озброєння і жодного виду бронетанкової техніки. Коли Укроборонпром звітує, що за пять років він відремонтував 100 танків Т-64, то виникає запитання: а що ж робили головнокомандувач, міністри і посадовці та генштаб? Бо нам треба не сто відремонтованих старих танків. На тій стороні у сепаратистів стоять 700 танків. Отже, нам потрібна прискорена програма розвитку ВПК, прискорена програма модернізації збройних сил».

Також Тарас Стецьків запевнив, що у Гриценка є чіткий план, що робити з Донбасом.

«Тут не треба загортати у красиві обгортки. Швидкого рішення не буде. І ті, хто говорять про мир за всяку ціну, а значить – за капітуляцію України, і ті, хто обіцяв вирішити питання війни за два тижні, це брехня. Ми виходимо з того, що території Донбасу окуповані, і шукаємо шляхи їх звільнення політичним, дипломатичним, військовим шляхом. Але повертати ми їх будемо на українських умовах. Це означає, що Донбас повернеться в склад України не з особливим статусом, не як автономія, а як звичайна область. Це і є повернення Донбасу на українських умовах», – зазначив Тарас Стецьків.

Тарас Стецьків також зазначив, що викликає спротив чинної влади і план боротьби з корупцією від Гриценка. Аналітики називають цифри від 250 до 400 мільярдів гривень, які щороку осідають у кишенях великих і малих представників влади.

«Що таке 400 мільярдів гривень? Цю суму Україна має віддати на погашення зовнішнього боргу. Отже, є прямий зв’язок, між подоланням корупції і зростанням матеріального становища громадян. Крім того, ми не зможемо забезпечити зростання доходів громадян, повернути мільйони мігрантів назад, якщо в країні залишаться олігархічні монополії. У Гриценка є програма ліквідації олігархів, як класу. Це й не подобається представникам влади».

Тарас Стецьків вважає, що обирати президента треба порівнюючи кандидатів. І Анатолій Гриценко, після такого порівняльного аналізу має переваги над іншими.

 

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net