Депутата від БПП після обшуків звільняють з керівної посади

Відповідне розпорядження з'явилось на офіційному сайті обласної адміністрації за підписом голови ОДА.

Розпорядження від 11 лютого виглядає так: “Про утворення управління розвитку інфраструктури Вінницької обласної державної адміністрації та управління транспорту Вінницької обласної державної адміністрації та внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 08 листопада 2017 року № 789”.

1. Утворити управління розвитку інфраструктури Вінницької обласної державної адміністрації як юридичну особу публічного права із штатною чисельністю 20 одиниць та управління транспорту Вінницької обласної державної адміністрації як юридичну особу публічного права із штатною чисельністю 15 одиниць, реорганізувавши шляхом поділу Департамент житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури Вінницької облдержадміністрації.

2. Утворити комісію з реорганізації Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури Вінницької облдержадміністрації згідно з додатком.

3. Установити двомісячний строк заявлення кредиторами своїх вимог до Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури Вінницької облдержадміністрації, що реорганізовується, з дня опублікування відповідного повідомлення.

4. Заступнику голови облдержадміністрації Броварнику В.М. попередити директора Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури Вінницької облдержадміністрації Волкова С.А. про його наступне вивільнення у зв’язку з реорганізацією згідно з законодавством.

5. Директору Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури Вінницької облдержадміністрації Волкову С.А.:

5.1. Протягом трьох робочих днів з дня видання цього розпорядження повідомити про реорганізацію Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури Вінницької облдержадміністрації орган державної реєстрації та вжити інших організаційних заходів, пов’язаних із реорганізацією юридичної особи публічного права.

5.2. Попередити працівників Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури Вінницької облдержадміністрації про їх наступне вивільнення у зв’язку із реорганізацією вищеназваного Департаменту.


Тепер коротко по суті. В свій час в обласній адміністрації з декількох управлінь та департаменту ЖКГ було утворено величезний “Департамент житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури”, який і очолив депутат обласної ради від “Блоку Петра Порошенка” Сергій Волков. Тепер його реорганізовують в зворотньому напрямку – шляхом поділу на декілька нових управлінь, а сам Департамент ліквідовують як юридичну особу.

Суть нової-старої реформи переважно в тому, щоб безперешкодно звільнити чинного директора департаменту. Як відомо, в Україні процес звільнення з державної служби доволі непростий, особливо коли немає згоди сторін. Держслужбовець може взяти всі невикористані відпустки, ходити на лікарняний. До того ж, якщо в керівництва немає вагомих підстав для звільнення чиновника, зафіксовані порушення, два попередження та інше, чиновник може оскаржити звільнення в судах та поновитись на посаді тощо. А от коли сама структура, яку очолює неугодний підлеглий реорганізовується, тоді її керівник автоматично звільняється, а в новоутворені структурні підрозділи ОДА призначаються більш угодні.

Неприємності у депутата обласної ради почались давно, а фіналізували вже після низки обшуків в нього та його рідних. Цікаво, що в інформаційний простір інформацію про обшуки злили через маловідомі сайти, які належать керівництву ОДА.

Зауважимо, що на останній нараді, що відбувається по понеділкам під головуванням голови обласної адміністрації, Сергія Волкова вже не було.

Олена Семко

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net