Таке рішення хоче ухвалити міська влада в Ладижині.

Про це повідомила депутатська група “Партії Вінничан” в Ладижині, яка виступає проти закриття пологового відділення та згортання вторинної медичної допомоги в ОТГ.

Нагадаємо, що нещодавно виконком прийняв рішення «Про внесення змін до структури та штатного розпису, скорочення штату та затвердження структури та штатного розпису КП «Ладижинська міська лікарня» в новій редакції».

Вказаним рішенням фактично було ліквідовано пологове відділення в лікарні, хоча в Статут Ладижинської міської лікарні внесено зміни в структуру не було, і акушер-гінекологічне відділення залишилось на сьогодні існувати відповідно до Статуту.

Головними аргументами ліквідації пологового було окреслено низьку кваліфікацію медичного персоналу пологового та нестача коштів в розмірі 1,5 млн. грн.

“Не можемо при цьому не згадати, що Ладижин є промисловим центром області, оскільки 22 % реалізованої продукції за останніми даними всієї області дає економіка міста Ладижин.

Вважаємо, що промисловий центр області не має майбутнього без сучасного пологового та інших відділень, без повноцінної на 100% лікарні вторинної медичної допомоги”, – йдеться в заяві депутатів Андрія Скакодуба та Івана Котика.

Ладижинські депутати вважають відповідальними за такі рішення міського голову та його команду.

При цьому ми на 100% покладаємо відповідальність за прийняте рішення за провальну політику по відношенню до розвитку вторинної медицини в місті на міського голову міста Ладижин Валерія Коломєйцева та його команду.

«Партія Вінничан» вважає, що тимчасовим рішенням може бути дофінансування пологового на період 2021-2022 років, розробка та впровадження програми розвитку пологового відділення, метою якої є поступове доведення показників пологів та кваліфікації медичного персоналу до потрібного рівня.

“Саме тому цією заявою ми робимо заклик до всіх активних жителів міста долучитись до створення громадського комітету по відновленню роботи пологового відділення та захисту лікарні вторинної медичної допомоги від рішень по її згортанню або часткової ліквідації. Якщо такий комітет буде сформовано, у громади міста є шанс, якщо ж ні, то відповідно такої проблеми в Ладижині не існує”, – підкреслили в місцевій партії.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net