Навіщо з нафталіну витягли Олега Ляшка і до чого тут Вінниччина

Лідер «Радикальної партії» свого імені Олег Ляшко почав активну рекламну кампанію.

У рамках підготовки до виборів на 208 виборчому окрузі (Чернігівська область).

Причому розпочав, чомусь, із виступів на телеканалі ZIK, що належить Віктору Медведчуку. А на такі канали без попередніх домовленостей «чужих» не пускають.

Ляшко – домовлятися вміє. І з Медведчуком, і з Ахметовим, і з Юлією Тимошенко.

Тому не так важливо, що саме він сказав на телеканалах, як те, що його туди допустили. Тобто питання повернення Ляшкові депутатського мандату – справа майже вирішена.

Тепер поговоримо, якими можуть бути наслідки для Вінниччини. Ляшко традиційно продавав «франшизу» своєї політичної сили тим, хто більше за це платив. Інколи – таким політикам, яких раніше привселюдно називав корупціонерами і хабарниками.

Продасть він власний бренд і цього разу. Питання у тому, що на тлі масової інформаційної кампанії самого Ляшка у телевізорі, на бренд можуть купитися й певна категорія виборців. Тож РПЛ отримає шанс на проведення своїх депутатів у деякі ОТГ.

На більше – не дозволяє рейтинг.

Питання у тому, що реальних справ за представниками РПЛ, хто би не придбав права на використання бренду, немає. Хіба що втеча депутатів з фракції та партії РПЛ та постійні резонансні зашквари місцевих радикалів. Як то:

Головний вінницький “радикал” знову підмочив репутацію Олегу Ляшку

Заступник голови обласної Ради прийшов на посаду з телефоном в кредит, за рік у владі купив три квартири

Депутат Вінницької обласної ради Крисько «взяв на лапу» три тисячі доларів

Заступник голови Вінницької облради задекларував 15 ділянок

І так далі.

І розраховують “радикали” винятково на гучну інформаційну кампанію. Тому будуть максимально забруднювати медіа-простір. З характерними для Ляшка підходами – псевдо-викривання і скандалами.

Тепер питання. «Кошмарити» ані «зелену» владу, ані Медведчука, ані Тимошенко він (з огляду на очевидно спонсорський характер його допуску до ТВ) не може. А без «хайпу» жодних шансів у кандидатів від РПЛ не буде.

Тому спробуємо припустити, що Ляшко та його прихильники оберуть собі у якості «мішеней» для інформаційних атак кандидатів, які як раз вестимуть конструктивний діалог з виборцями.

Зрештою, для опонентів Ляшка це не так вже й погано, коли публічно буде підкреслено, що такий персонаж, як Ляшко точно проти.

Олена Семко

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net