Головний вінницький “радикал” знову підмочив репутацію Олегу Ляшку

Зірка немирівського голови Віктора Качура, який ще й до того ж фактично очолює Радикальну партію на Вінниччині, засяяла на одному із всеукраїнських каналів. Але не через гігантські здобутки в царині розбудови міста, а через непомірну жадібність.

У сюжеті центрального телеканалу мова йшла про пільги, субсидії і компенсації, якими користується Віктор Качур.

Як відомо, мер Немирова людина не бідна. Про це знають усі в місті на Вінниччині, та й у області це теж відомо. А нині слава про матеріальні статки немирівського мера докотилася й до столиці. І це надихнуло групу ток-шоу «Виклик» зробити мера фігурантом, вибачте, зіркою, одного з епізодів. Цей епізод викликав бурхливу реакцію залу і експертів.

«Справа» Віктора Качура з’явилася у програмі, мов вишенька на торті, майже під саму розв’язку. Журналісти каналу «112 Україна» детально озвучили деякі зловживання Качура у сфері використання бюджетних коштів. У тому числі, і призначення собі матеріальної допомоги і субсидій. Варто зазначити, що ці факти давно вже відомі загалу Вінницької області. Про них неодноразово писали місцеві ЗМІ. Тепер черга дійшла до столичних.

У сюжеті йшлося про те, що Віктор Качур отримував субсидію на опалення взимку 2016-2017 років. Також у передачі випливла інформація про матеріальну допомогу, яку мер собі виписував. Попри задекларовані ним особисто мільйонні статки. Це стало навіть предметом судового розгляду. Але Апеляційний суд Вінницької області скасував вирок суду першої інстанції і Віктора Качура не покарали.

Сам Віктор Качур пояснив київським телевізійникам у притаманній йому манері, навіщо він отримував субсидії, якщо і так, грошей й кури не клюють. Віктор Качур сказав приблизно таке: раз дають, треба брати! Від цієї «качурівської логіки» київські журналісти отетеріли, бо всім відомо, щоб отримати субсидію в країні треба вистояти не одну годину і не в одній черзі. Тай багато хто справді може по статкам претендувати субсидію, її отримати не може. З різних, загалом, бюрократичних причин.

Звичайно ж, всім зрозуміло, що Віктор Качур не оббивав пороги міського відділу субсидій особисто. За мера все зробили його підлеглі. А Качур сприйняв і сприймає це, як належне. Така поведінка Віктора Качура викликала бурхливу реакцію у залі. А один з спікерів програми, телеведучий і бізнесмен Андрій Пальчевський навіть охарактеризував Качура так:

«Мерзкий мер попался жителям этого города. И это дело его совести, а совести у него, видно не много».

Доктор економічних наук, колишній мер Славутича Володимир Удовиченко, коментуючи цей сюжет, вважає, що мер має нести відповідальність за перерозподіл коштів.

«Але й виборці мають теж бути відповідальними. І обирати свідомо чесних мерів і депутатів».

А народний артист України Віталій Білоножко зазначив, що таких мерів треба «закатувати в асфальт». Чим викликав бурхливі оплески в залі у глядачів.

Сюжет із ситуацією навколо мера Немирова потрапив до соціальних мереж. І на сторінці ГО «Немирівський Громадський Актив» мешканці Немирова прокоментували дії власного мера. І коментарі ці були не на користь останнього.

Підсумував цей весь негатив для «мерзкого мера» Віктора Качура немирівчанин Олекса Болюх:

«Міський голова для громади, а не громада для мера, тож мабуть пора йому це сказати і це може і це повинна сказати громада. Отож і мабуть настав цей час».

Хоча, неодноразовий мер Немирова Віктор Качур завжди вмів знайти «ключик» до сердець громади. І не дивлячись на кримінальні справи, зловживання, які можна бачити і не озброєним оком, на чисельні скарги і невдоволення немирівчан, завжди досягав свого – крісла мера. А «ключиком» до народної любові у Качура є безсоромний популізм і підкуп виборців різноманітними обіцянками. Щоправда, більшість із них Качур порушує, вже на посаді мера.

Цікаво, що всі “темні справи” Віктора Качура достеменно відомі і його партійному вождю – Олегу Ляшку. Головний радикал ще декілька років назад сам називав Віктора Качура махровим хабарником та бандитом (див. відео).

 

Олена Семко

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net