Видихнули? Отже. У Вінницькій області буде новий голова ОДА – Сергій Борзов якого місцеві ЗМІ вкотре охрестили “останнім губернатором” Вінниччини.

Нагадаємо, “останнім губернатором” називав себе ще попередник Владислава Скальського – призначений Порошенком голова ОДА Валерій Коровій. Принаймні він хотів ним стати.

Як і хотів побити рекорд Олександра Домбровського.

Але не так сталось як гадалось.

Почнемо з Владислава Скальського, якого ми, визнаємо, частенько критикували. І давно спрогнозували його відставку. При бажанні – полистайте наше видання та телеграм-канал.

Деякі наші дописи репостили українські топ-телеграм канали.

Вони стосувались кадрової політики голови ОДА. Скоріше її відсутність та повну консервацію кадрів Петра Порошенка. А поодинокі призначення в кінцевому результаті вилізли Скальському боком.

Чого лише варта активна фейсбук-діяльність одного із нових радників голови ОДА, який на власному профілі, навіть після офіційного призначення на посаду радника губернатора, продовжував мочити направо і наліво центральну владу і особисто президента Зеленського. Ми якийсь час навіть зберігали скріншоти, але вирішили не публікувати цю незрозумілу дорадчу діяльність радника Владислава Скальського.

Сподіваючись, що хтось в інформаційному департаменті, прес-службі, піарщики, технологи, чи сам губернатор, який активно користується соцмережами помітить цю діяльність підлеглого.

Але ніт. Напевно не до цього було.

Для розуміння. Якщо це помічали ми, то вже точно помітили і моніторингові служби ОП.

Ми не будемо далі продовжувати аналізувати всі передумови до звільнення голови ОДА, для цього можна погортати наше видання.

Незважаючи на повністю провалену технологічну та піар роботу, ігнорування політичної складової і т д, в цілому Владислав Скальський склав враження сучасного і грамотного менеджера і ми щиро бажаємо йому реалізувати свої здібності на ниві державної служби, в політиці, або бізнесі.

Сергій Борзов. Призначення менеджера такого рівня (ДУС) на посаду голови ОДА має лише одне пояснення. Вибори. Можете бути в цьому впевнені.

Чи здатен Борзов дати прийнятний для президента результат на місцевих виборах?

Здатен. І це не звичний для місцевих журналістів реверанс в бік нового очільника області.

Сергій Борзов пройшов не одну і не дві виборчі кампанії. І вже мав аналогічні завдання по Вінницькій області.

В одному із наших аналітичних матеріалів під час президентських виборів 2019 року ми відзначили позитивні зміни в роботі виборчого штабу Петра Порошенка у Вінниці.

Цитуємо наш матеріал за 17.03.2019:

Вперше за президентську кампанію ми можемо відзначити, що у Вінницькій області штаб президента нарешті подав якісь ознаки життя. Як от нарешті знайшовся хтось, хто дав команду місцевим оглядачам звернути увагу на вінницьку команду Зеленського   (про що вище).
З’явились начебто регіональні проекти з агітаціонними матеріалами по пошті за підписом місцевих представників влади (відкриємо секрет, такі проекти проходять по всій країні), в області почали з’являтись хоч якісь віп-агітатори, хтось навіть зміг вставити золотий ключик в заіржавілий комбайн адміністративного ресурсу області. Що сталось? Хтось з місцевих функціонерів БПП, чи чиновників навчився працювати, аналізувати, закочувати рукава і без остраху виглядати в політичне віконце? На жаль ні.
Все банальніше, в область делегували впливового члена команди Порошенка, який вміє скласти 2+2.
З чим місцеве БПП і поздоровимо. Але.
Поки що повністю налагодити весь об’єм роботи або не вдається, або, як завжди, немає з ким її на місцях налагоджувати.

Прізвище впливого члена команди Порошенка називати не будемо, але думаємо ви здогадаєтесь самі.

Тоді не вийшло. Чи вийде зараз? Адже проблем в області лише побільшало, а тих, з ким можна їх разом вирішувати – значно поменшало.

На наш погляд, колесо історії повернути у зворотній бік не вдасться. Як це було з виграшем Зеленського, так буде і на місцевих виборах з неминучим програшем його партії.

Є лише декілька варіантів як поліпшити результати “Слуги народу” у Вінницькій області. Один з них – жорстко, показово, з елементами шоу всколихнути тиху чиновницьку вінницьку гавань. На все про все у нового губернатора є червень-липень.

Ну і звісно ознайомитись з пам’яткою новому губернатору, яку ми готували для попередника Сергія Борзова на цій посаді. Але на жаль, він до наших порад вирішив не прислухатись. А дарма.

Для чого? Принаймні для того, щоб в продовженні цього матеріалу Голови Вінницької обласної державної адміністрації: хто з них чим запам’ятався вінничанам про губернатора Борзова був великий і позитивний розділ.


Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net