Партія ч̶е̶р̶в̶о̶н̶и̶х зелених партизан

22 грудня у Вінницькій області відбудуться вибори до ОТГ. До трьох новостворених – Войнашівська (Барський район), Гавришівська (Вінницький район), Махнівська (Козятинський район). Та довибори в ОТГ – Якушеницька, Вороновицька, Глуховецька, Вапнярська.

На виборах зареєструвалось 30 кандидатів на голів трьох ОТГ.

Серед бажаючих очолити ОТГ найбільше самовисуванців, є кандидати від ЄС, Батьківщини та Укропу.

Депутатими в Войнашіській, Гавришівській та Махнівській ОТГ хочуть стати майже 280 чоловік.

З них майже половина 130 кандидатів – самовисуванці.

І якщо з партією Петра Порошенка “Європейська Солідарність” – 44 кандидати та “Батьківщиною” – 35 кандидатів все зрозуміло, більш-менш все ясно і з сателітом “Слуги народу” – партією “Укроп” – вони зареєтрували 17 кандидатів.

А ось партія президента, про яку у Вінницькій області не чути з парламентських виборів взагалі нічого, продемонструвала ну просто дива еквілібристики.

Отже. Найбільше кандидатів від партії і найбільший сюрприз на політичній арені Вінниччини продемонструвала партія “Слуга народу”. Від цієї партії змогли зареєструвати аж 53 кандидати. При тому, що голови обласного осередку партії – немає, голів районних осередків партій – немає. Скоріш за все немає у партії і територіальних осередків на рівні ОТГ та їх очільників. Увага питання. А як же при такій кількості “немає” ця партія не тільки змогла взяти участь у виборах на рівні ОТГ та ще й кандидатів зареєструвала?

Хто мав колись справу з виборами в ОТГ – добре знає величзну кількість умов для участі в цих виборах та всі юридичні складнощі з цим пов’язані.

Ми розуміємо, що шпаринки знайти можна завжди, але як бути з іделогією Чесності і Законності чинного президента?

Також нам стало відомо хто і за що відповідає на цих виборах у Вінницькій області у “Слузі народу”.

За вибори в Гавришівці – відповідає нардеп Драбовський, за вибори в Барському районі – відповідає нардепка Борзова, за всі інші вибори де немає нардепів мажоритарщиків у “зелених” – відповідає номінальний лідер СН на Вінниччині – Евген Болюбаш.

Ну що, внутрішньопартійне змагання почалось та й результати виборів будуть дуже показовими для електоральної підтримки чиннного президента та ключових партій регіону.

Щодо всіх інших політичних гравців на політичній арені Вінниччини, на кшталт “Свободи”, “Радикальної партії Ляшка”, “Самопомічі”, “Аграрної партії” і т д, то їх фактична відмова від участі у виборах до ОТГ лише підтверджують нашу минулу тезу, про те, що у цих партій немає жодних шансів пройти в новий склад обласної та Вінницької міської ради.

Що стосується довиборів в решту ОТГ. Там балотується 47 кандидатів від СН, Батьківщини та найбільше самовисуванців.

P.s. Для даного тексту були використані матеріали сайту Власно.інфо

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net