За результатами останнього опитування Соціологічної групи “Рейтинг” проведеного 15-20 липня, половина опитаних по всій країні схиляються того аби підтримати на місцевих виборах у жовтні саме місцеву партію, навіть якщо вона буде балотуватися лише в одній області.

В центральних регіонах України готовність голосувати за місцеву партію сягає 51%

Першими цю невтішну для парламентських партій статистику прокоментували в місцевій вінницькій партії – “Партії Вінничан”.

Кому заважає Партія Вінничан?
Чому на першу місцеву партію Вінниччини виливається найбільше чорного піару та інформаційного бруду?
Тому що пошуки компромату на засновників вінницької партії не дали очікуваного результату, тому чорним політтехнологам з конкуруючих виборчих штабів прийшлось замінити його фейковою аналітикою від несправжніх політологів на анонімних інтернет-сайтах, поширенням чуток про проблеми з реєстрацією “Партії Вінничан” та вже звичними мантрами про “технічний проєкт”, – йдеться на офіційній сторінці вінницької партії в соціальній мережі.

Але головна причина в іншому, і результати останніх соцопитувань лише підтверджують фобії більшості старих політиків- переконані в “Партії Вінничан”.

Засновник “Партії Вінничан” Микола Філонов:

У Вінницькій області є лише одна місцева партія – “Партія Вінничан”. Але незважаючи на те, що ми будемо балотуватись лише у Вінницькій області, запевняємо – це лише початок політичного відродження Вінничини і початок нових перемог вінничан.


Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net