Сьогодні розпочався новий політичний сезон, Верховна Рада зібралась після сезону відпусток на перше засідання.

І хоча сьогодні публічний простір вирував резонансними подіями, гострими заявами та дискусіями опонентів, вінницькі народні обранці відзначили перший парламентський день доволі спокійно.

“Слуга народу” Максим Пашковський розповів в соцмережі про порядок денний ВР, пізніше перелічив прийняті законопроєкти.
Його колега по фракції Анатолій Драбовський обмежився лише репостом соціології групи “Рейтинг”, про роботу Ради нардеп не згадує.
Петро Юрчишин “За майбутнє” – вмістив в один допис і анонс законопроєктів і звіт про голосування.
Ірина Борзова розповіла про порядок денний Ради, проголосоване, запостила фотозвіт з партійного заходу, написала про кошти на вінницький аеропорт і роботу в комітеті.
Помічники нардепа від “Батьківщини” Олега Мейдича опублікували традиційний анонс порядку денного та розповіли про особисті результати проголосованого нардепом.
Геннадій Вацак розповів про зустріч з міністром, розповів про порядок денний та те що прийняли сьогодні в Раді.

Всі перелічені народні обранці потішили виборців майже ідентичною інформацією, але жоден з них не захотів підсумувати свою діяльність в парламенті за два роки.

Довідково: 30 серпня 2019 відбулась перша сесія поточного скликання

Прозвітували про 2 роки роботи лише народні депутати Микола Кучер і Лариса Білозір (група Довіра), які опублікували звіт та розповіли про перший парламентський день у ВР.

Підписатись на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Фото зі сторінок народних депутатів в соцмережах

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net