• Центр суспільно-політичного моніторингу “Вектор” ексклюзивно для “Політичної Арени Вінниччини” провів опитування місцевих політиків, представників влади та громадських діячів.

• Ми попросили політиків назвати найкращу та найгіршу подію 2021 року на Вінниччині та в Україні.

До вашої уваги коментар Олександра Домбровського.

Моя відповідь на це запитання лежить у контексті моєї сьогоднішньої діяльності.  

Для України це звичайно дуже активна участь у самому важливому екологічному саміті в Глазго. І для мене також особисто, тому що я приймав в ньому участь. Ми (компанія МХП ред.) фактично відкривали українським заходом цей саміт. Я був доповідачем від України на кліматичному саміті. Демонстрував позицію нашої компанії з екологічних та інноваційних рішень, які ми сьогодні реалізуємо.  

Що стосується Вінницької області, то для мене це важливе рішення нашої компанії МХП по реалізації двох супер інноваційних, інвестиційних проектів в нашій рідній Вінницькій області. Про це ще мало хто знає. Але це будуть проекти, якими не тільки Вінниччина, а й Україна зможуть пишатися на міжнародному, європейському рівні.  

Стосовно найгіршої події, можливо, вона об’єднує і Україну, і Вінниччину та весь світ – це продовження проблеми з ковідом, захворюваністю, смертями людей. Звичайно, дуже хотілося б, щоб втрат було менше. 

Ми сподіваємося, що 2022 рік буде роком, коли буде поставлена остаточна крапка в усьому світі, в Україні і на Вінниччині в проблемі боротьби і лікування ковіду.

Довідково: Олександр Домбровський – міський голова Вінниці (2002–2005); голова Вінницької ОДА (2005–2010), народний депутат від Вінниччини двох скликань, заступник Голови правлінння компанії МХП.


Опитування проводив Центр суспільно-політичного моніторингу “Вектор» спецільно для “Політичної Арени Вінниччини»

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net