На минулому тижні з’явилось повідомлення про погодження Кабміном на посаду заступника голови Вінницької ОДА Андрія Кавунця. В облдержадміністрації він буде опікуватись питаннями цифрового розвитку, трансформацій та цифровізації.

До призначення заступником Кавунець працював радником голови ОДА Сергія Борзова. За весь час його роботи в обласній адміністрації на позиції радника, у місцевих ЗМІ не виникало нарікань на його діяльність чи політичне минуле. А ось після призначення заступником голови ОДА, на місцевих сайтах з’явились критичні публікації.

Щоправда, відповідні публікації і самі ресурси – анонімні і належать до так званої вінницької мережі анонімних сайтів Володимира Гройсмана.

«Сергій Борзов візьме собі у заступники колишнього депутата Вінницької обласної ради від “Партії регіонів” і начальника ідеологічного відділу Вінницької обласної організації “Партії регіонів” – трактує кадрове призначення один з анонімних сайтів “Української стратегії”.

Пізніше, з не меншим обуренням сайти з “анонімної сітки» прокоментували й призначення на посаду керівника облцентру контролю та профілактики хвороб Лідії Діденко.


До теми: У Вінниці маніпулюють політичними рейтингами


Ці новини супроводжували епітетами на кшталт “екрегіоналка”, “працювала над реформою Азарова”, “депутат від партії Регіонів”, тощо.

Варто зазначити, що у складі фракції “Українська стратегія Гройсмана” в обласній раді сьогодні є: два екс-депутата облради від “Партії регіонів” –  соратники Діденко по фракції, два екс-представники Комуністичної партії України (Симоненко),  екс-депутат облради від “Народної партії” Литвина, тощо.

Але ці обставини не заважають представникам партії Гройсмана критикувати обласну виконавчу владу.

Головне фото: УНІАН

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net