• Як стало відомо нашому виданню, міський голова Вінниці Сергій Моргунов візьме участь у Конференції з питань відновлення України – що відбувається сьогодні у швейцарському місті Лугано. Конференція розрахована на два дні.

Під час конференції відбудеться бізнес-форум та дискусійні панелі на тему відновлення економіки України та соціальної підтримки населення нашої країни.

В складі офіційної делегації від України: Прем’єр-міністр Деніс Шмигаль, голова ВР Руслан Стефанчук, міністри і народні депутати.

Поїхали на конференцію в Швецарію і декілька мерів українських міст – мер Львову Андрій Садовий, Дніпра Борис Філатов та міський голова Вінниці Сергій Моргунов.

Нагадаємо, днями в інформаційному просторі відбулась публічна перепалка між міським головою Чернігова Владиславом Атрошенко та заступником керівника Офісу Президента Кирилом Тимошенко, який відповідає в ОП за регіональну політику, з приводу того, що Атрошенка двічі не випустили з України на предстваницький захід в Лугано.


Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net