Вінницька обласна рада хоче обміняти 29 гектарів комунальної землі біля аеропорту “Вінниця” на 5 гектарів землі по вул. Зулінського.

Про це йдеться в проєкті рішення «Про обмін майна, що знаходиться в постійному користуванні комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» Вінницької обласної ради.

Комунальна організації Вінницької облради «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництва» добровільно відмовилась від права користування земельною ділянкою, площею 29,1561 га, що має цільове призначення: для ведення підсобного сільського господарства.

Вінницька облрада, яка є власником цієї земельної ділянки, віддає її Вінницькій міській раді.

Ділянка розташована біля с.Гавришівка, ліворуч біля аеропорту.

За це Вінницька міська рада передає в постійне користування «Обласному фонду сприяння інвестиціям та будівництва» земельну ділянку площею 5,2814 га, що розташована за адресою: м. Вінниця, вул. С. Зулінського, цільове призначення: для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net