Відомий своїми журналістськими розслідуваннями журналіст Юрій Ніколов (яйця для Міноборони по 17 грн) сьогодні опублікував резонансну інформацію про Вінницьку область.

На думку журналіста, Вінницька ОДА поновила будівництво стадіону у м. Бар і приховала ціни будматеріалів у підрядах на 56 мільйонів. Про це пише на своїй Facebook-cторінці журналіст та засновник проєкту “Наші гроші” Юрій Ніколов, інформує Цензор.НЕТ. 

Але “зради” не сталось.

Читайте нас в Telegram: лише важливі новини про війну, політику та ексклюзивна аналітика

На допис журналіста і публікації в ЗМІ оперативно відреагували в ОВА. Начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов скандальну інформацію спростував.

«Вінницька ОВА НЕ ПОНОВЛЮВАЛА будівництво стадіону у м. Бар і НЕ ПРИХОВУВАЛА ціни будматеріалів у підрядах на 56 мільйонів»! – прокоментував інформацію Борзов.

Та підкреслив:

«Грошей на стадіон немає!!!І не могло бути! Війна!!!Забезпечення військових, медицина і укриття – це те, куди ми витрачаємо кошти! Ціни на будматеріали такі були на 2021 рік. Так, було корегування проекту, яке замовили раніше, тому це є на Прозоро. А ви тепер доведіть, що я виділив ці кошти на стадіон. І виділяє кошти не ОВА, а міністерство. Вчіть «матчасть».

Хто тут правий – журналіст чи обасна влада стверджуватись не беремось, а ось швидку реакцію і ефективну комунікацію Вінницької ОВА відмітимо.

До теми: Чому вінниччани підтримують ініціативи Зеленського і критикують проєкти міської ради?

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net