Івасюк Ірина Олексіївна (1970 р.н.), директорка КП  «Вінницька міська централізована бібліотечна система», депутат Вінницької обласної ради від «Української Стратегії Гройсмана» (список № 32, округ – 1). Секретар постійної комісії з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури.

Одружена, чоловік – Івасюк Ігор Дмитрович, заступник голови Вінницької обласної ради, донька Ольга, 1999 р.н.

Помічники: Крепка Леся Сергіївна (Роздрібна торгівля залізними виробами, будівельними матеріалами та санітарно-технічними виробами в спеціалізованих магазинах), Левицька Людмила Сергіївна, працівниця центральної бібліотечної системи, Дищук Володимир Олегович, (директор декількох компаній).

Координаторка Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу. 

Закінчила 15 школу у Вінниці, має три вищі освіти (педагогічний інститут, академія управління при Президенті, Вінницький торгово-економічний). Після закінчення Вінницького педагогічного інституту (філологічний факультет, спеціальність – російська мова та література) проходила практику у 30 школі, де познайомилася з І.Д. Івасюком.

За неофіційною інформацією, товаришує з Мариною Порошенко, з якою познайомилася під час навчання в Національній академії державного управління при Президентові України (чим І.Д. Івасюк зобов’язаний кар’єрою).

Спільно Мариною Порошенко з’являлися на публічних заходах. 

Після закінчення Академії держуправління, працювала певний час соціологом на телерадіокомпанії, потім – у новоствореному інформаційно-аналітичному відділі Вінницької ОДА, далі – у організаційно-розпорядчому відділі податкової адміністрації, викладала у кооперативному інституті, після цього – працює у бібліотечній системі.

Потенційні корупційні скандали: Заступник голови Вінницької ОДА Ігор Івасюк та його дружина – керівниця КП “Вінницька міська централізована бібліотечна система” Ірина Івасюк, у 2019 році придбали земельну ділянку площею 10 соток за півмільйона гривень.

Одночасно з роботою у КП займається підприємництвом – наданням нерухомого майна в оренду (у 2019 році на основному місці заробила 187 тис. грн, у комерційній сфері – 525 тис. грн, що внесене у декларацію).

Івасюк І. Д. – близький друг мера Вінниці, у зв’язку з порушеннями у Плисківському інтернаті, у 2019 році року постійна комісія Вінницької облради з питань бюджету, фінансів та обласних програм рекомендувала Владиславу Скальському звільнити свого заступника Ігоря Івасюка. На той час останній відповідав за реалізацію повноважень в соціальній та гуманітарній сферах. Попри це, Іван Івасюк залишався на посаді.

Ірина Івасюк – фігурантка антикорупційного розслідування. 

Уповноважена особа партії “Українська стратегія Гройсмана”  (разом з С. Моргуновим), одночасно є керівником секретаріату обласної організації УСГ, характер нордічєскій, бере активну участь у партійному житті.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net