У серцях представників вінницького політикуму зі страшною силою зчепилися дві стихії – усвідомлення того, що на місцевих виборах можуть перемогти конкуренти. І традиційно потужна вінницька жадібність, яка не дозволяє витрачати власні кошти на власну ж (смішно, чи не так?) рекламу.

Наприклад, місцева “Опора” зафіксувала засівання округів народнити депутатами. Хоча потрохи політики у справу підкупу під виглядом благодійності втягуються. Що й фіксують моніторингові служби.

Абсолютна більшість політичної реклами, яку наразі можуть побачити вінничани, є централізованою тобто оплачується зі столиці. Користі від неї небагато, але вона є.

Міністерство інфраструктури України пропонує уряду виключити Вінницю з програми державного фінансування реконструкції аеропорту «Вінниця», а натомість пропонує додати до програми будівництво аеропорту в Мукачево, що на Закарпатті.

Місцеві партійні функціонери, як і раніше, коли мова заходила про захист інтересів Вінниччини, ані слова. Щоб не дратувати столичних керівників.

Скажемо більше. Перемога на місцевих виборах партій зі столичною «пропискою» означатиме, що мовчання депутатів і чиновників триватиме ще декілька років.

Ну, ось уявіть собі. Представник умовної «Батьківщини», ОПЗЖ або «Європейської солідарності» підніме голос на захист прав Вінниччини, а йому негайно дзвінок від партійного «начальства»: «Що ти робиш? Ми уже про все домовилися».

«Партія вінничан» є поки що єдиною політичною структурою, яка презентує хоч якусь змістовну складову, тому й розширює власні лави.

До «вінничан» люди йдуть, з «Батьківщини» – тікають.

Уходять люди і з Радикальної партії Ляшка, в місцеву партію “Вінничан”.

А умовний кандидат від “Партії Вінничан” Віктор Бронюк, в телеграм-опитуванні обігнав губернатора і наблизився до лідера мерських перегонів у Вінниці.

Тобто, будь-яка позитивна, місцева, політично нейтральна партія, дає будь-якому нейтральному кандидату в мери електоральний фундамент. В меморіз.

Борзових почали обережно «мочити» в Інтернеті.

Хоча, наприклад, Сергія Моргунова «мочать» набагато більше.

Вінницький мер навіть увійшов до п’ятірки українських політиків проти яких у Фейсбуці поширювали платну рекламу.

Поруч із Володимиром Зеленським та випереджаючи Порошенка та Кличка.

Здається, Вінниця є доволі ласим шматком, за який розгорнуться неабиякі змагання на місцевих виборах.

Вінницька «Слуга народу» нарешті представила хоч якусь команду та презентувала ролик про область. Не коментуючи кадровий склад «зелених», скажемо лише те, що саме відео – типове УГ, яке навіть на тлі нинішньої не надто яскравої агітаційної кампанії хилить до сону.

Цікавим у кліпі є тільки те, що представляє вінницьку організацію СН з народних депутатів України лише Ірина Борзова. Куди подівся Максим-Анатолій Пашковський-Драбовський з «команди Зе» на Вінниччині – невідомо.

Швидше за все, інтерес В. С. Продивуса до «Слуг», рейтинг яких на Вінниччині продовжує падати до межі прохідного бар’єру, суттєво знизився.

Хоча сайт ОДА сповіщає нам про те, що у Борзових принаймні з Драбовським є постійні контакти.

Сам Сергій Борзов продовжує турне Вінниччиною, стикаючись як не з повінню г..на у Піщанці, так із зруйнованою школою у Крижополі.

А хтось думав, що буде інакше? Принаймні ми думали.

PR самого Борзова пішов по старій стежці, второваною ще Юлією Тимошенко.

Цікавий заголовок бачимо на сайті, який належить нардепу від «Батьківщини» Олегу Мейдичу: «Як “свинячий” барон Немирова Качур зі своїм сином “віджали” у підприємців м’ясний павільйон».

А це значить, що два близьких по духу політика знайшли один одного. І тепер будуть із задоволенням один одного «любити» в інформаційному просторі. Ну, так їм і треба.

Народний депутат України Петро Юрчишин взявся за мертвонароджений олігархічний проект з нульовим рейтингом – «За майбутнє» («Майбах»).

Його колега прикордонний-мільйонер Геннадій Вацак на минулому тижні привернув увагу ЗМІ тим, що попри власні статки і десятки об’єктів нерухомого майна, не гребував отримувати компенсації з державного бюджету на оренду житла.

ЗМІ під виглядом аналітики публікують «розклади», де випадково (?) з’явилися деякі «авторитетні» персонажі, про яких більшість виборців запитають: «А хто це?» Ну, зрозуміло, хто. Замовники таких публікацій.

Завершимо на тривожній ноті. Наближається нова хвиля епідемії, тому Вінницька міська клінічна лікарня придбала 100 торб для трупів.

Не хворійте!

P.S. Співачка Оля Полякова «обурена жахливим станом доріг у Вінниці».

Подругу самого В.О.З. забули спитати і відзвітувати. Про стан доріг. У Вінниці.


Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net