У Ямполі депутати Вінницької облради від УКРОПУ зустрілися з представниками місцевого осередку Всеукраїнської (як вона себе називає) партії «УКРОП».
На зустрічі були присутні депутати Вінницької обласної ради Григорій Зозуля (перший праворуч на фото), керівник вінницької обласної організації УКРОПУ та Олександр Васильчук.
Вони зустрілися з представниками місцевого активу УКРОПУ.
«Обговорили з ямпільськими колегами найбільш актуальні питання і проблеми щодо роботи осередку. Поспілкувалися з жителями Ямполя на прийомі громадян».
І далі та сама цитата народного обранця: “Варто відмітити, що у переважній більшості люди приходять на прийом просити грошей”.
Це таке було офіційне повідомлення «УКРОПУ» (партія фінансується українським олігархом Ігорем Коломойським).
Далі керівник партії продовжив:
«Допомогти хочеться всім, але можливості депутатського фонду обмежені. Деяким людям кошти виділили. Сподіваюся, вони допоможуть їм вирішити їхні проблеми»,-розповів Григорій Зозуля.
Справа в тому, що в політиці і в реальному житті існують певні додаткові опції, по замовчуванню. Як свідчить цей приклад, є і така не дуже приємна для обранців, – працювати на людей, для людей та допомагати їм. Варто лише перечитати власну передвиборчу програму. І так, переважна більшість адекватних депутатів чітко знає, що на прийом до депутата приходять люди не просто так, в яких все добре в житті. А переважно ті, яких до візитів в районний, чи обласний центр, за багато кілометрів від проживання спокунають біди та негаразди. От лише досвідченні, або розумні депутати воліють не озвучувати публічно своє роздратування від виконання своїх обов’язків. І вже точно не в жаргонній манері: “приходять просити грошей”.
Як мінімум з певною повагою – “звертаються за матеріальною допомогою”. А то як послухати окремих депутатів, складається враження, що Україна поділяється на дві категорії мешканців, – депутати та чиновники, які зробляють статки і вирішують кому допомогти, а кому ні. І друга – всі інші. Жебраки, які не можуть заробити на життя, і вимушені жебракувати та “просити грошей” у першої категорії.
Цікаво, що нещодавно депутати облради проголосували за збільшення депутатського фонду на допомогу громадянам. Куди ж діваються ці кошти?
Варто зазначити, що Григорій Зозуля, лідер партії «УКРОП», якщо вірити місцевій пресі, має доволі сумнівну політичну історію та кримінальне минуле. Але про це ми поговоримо дещо пізніше, коли будемо працювати над його “Політичним досьє”.
Електронна декларація Григорія Зозулі фіксує крім автомобіля «Лексус», неабиякі статки готівкою: 246 000 доларів, 122 260 євро, і 4 503 680 грн. Десь приблизно 15 мільйонів гривень.
Електронна декларація Григорія Зозулі
З біографічної довівдки яка є в наявності в нашій редакції знайти періоди роботи в бізнесі, великий спадок, чи інші джерела для законного отримання мільйонних статків нереально. Це свідчить лише про сумнівне походження вагомого капіталу, людиною, яка офіційно працює всього навсього заступником директора автобази обласної ради.
Далі буде…
Автор: Віталій Горковчук