Заслужена журналістка України, депутат Вінницької обласної ради від ВО «Батьківщина», експомічниця ексдепутата від Партії регіонів Григорія Калетніка Тетяна Редько закликала створити Комітет порятунку області.

Навіщо потрібен Комітет? Тому, що в обласній раді сидять ті, «кого викривали і підозрювали в корупційних схемах, відкатах, шахрайствах, навіть бандгрупуваннях і наркосиндикатах» (не вона).

Ті, «в кого вже від участі в корупційних схемах, розкраданні майна чи явному “взяті на хабарі” клейма немає де ставити» (не вона).

А також ті, хто «одразу почали за свою продажність вибивати собі посади… Хто похитріше – не собі – своїм дружинам, дітям» (не Щербаківська).

Тому:

а) «Прошу вважати це моїм депутатським звітом» (?)

б) «Час створювати комітет порятунку області і країни».

Запитаємо – з кого?

Відповідає колишній патрон Тетяни Василівни – Григорій Калетнік. Створюємо Асоціацію народних депутатів Вінниччини.

Збіг обставин, але про цю новину цілком випадково повідомив інформаційний ресурс Тетяни Редько.

Навіщо згуртовувати народних депутатів, яких не надто любить громадськість (див. антирейтинги довіри до Верховної Ради)?

А тому, сповіщає сайт Редько, що це «більшість з них, це не просто визнані особистості, а своєрідний сплав життєвої мудрості, досвіду і професійності».

Далі знову йдуть тези, що треба рятувать країну.

І на завершення:

«Серйозна проблема сучасності і у тому, що люди досить часто отримують неправдиву, заангажовану та викривлену інформацію, адже більшість ЗМІ перебувають у власності певних осіб, які формують подання матеріалу у вигідному їм світлі. Народні депутати Асоціації Вінниччини поставили собі за мету донесення людям об’єктивної інформації, аналітичних матеріалів стану економіки та соціальної сфери у державі».

Щоб ми без Вас, шановні ексдепутати, робили?! Звідки б черпали Правду, як не з Ваших вуст?!

Яким чином будуть доносити до нас цю Правду?

Звісно, через «33-й канал».

P.S. Усі ці гасла і «об’єднання» мають на меті одне – місцеві вибори. Усі у г#ні, а вони у білому.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net