«Чудесне зцілення» депутатки Вінницької облради: піар і профанація

Православна традиція стверджує, що від Великодня до Вознесіння можуть відбуватися різноманітні метафізичні події, зокрема, чудесні зцілення. Наприклад: лежала людина у комі багато років, і раптом, ожила… Про свій досвід причетності до чудес і благодаті повідомила виборцям депутат обласної ради Тетяна Редько.

Як відомо, на сесії Вінницької обласної ради стався конфлікт між депутатами Редько і Яремчуком, які є непримиримими ворогами впродовж останньої каденції. Редько звинувачує Яремчука у приналежності до партії регіонів, і під цим кутом трактує усі його дії, Яремчук – у причетності самої депутатки до регіоналів у якості помічниці нардепа Григорія Калетніка.

Під час чергової суперечки, яка нагадувала типові розбірки, стався фізичний контакт між депутатами, який став і причиною «чудесного зцілення» Редько. До якого слід ставитися дуже прискіпливо.

Це сталося 29 березня, на сесії облради.

«Тетяна Редько в своєму виступі розповіла, що пан Яремчук сьогодні обіцяв її «опустити та урити». Вона чимало закинула своєму візаві: що він багато років був у Партії регіонів; не голосував проти визнання Росії агресором; називав воїнів АТО та офіцерів СБУ «мотлохом». Пані Редько (фракція «Батьківщина) нагадала, що на її життя готували замах. І вона припустила, що останні погрози Юрія Яремчука (фракція «Опозиційний блок») можуть бути пов’язані з цим», – про це пише місцевий сайт «Власно».

Далі, Редько стверджує, що Яремчук напав на неї, пройшовшись по голові, ледь не скрутивши шию.

Хоча, на поширеному відео видно, що під час контакту Яремчука з Редько остання не постраждала, і продовжувала стрімити сесію.

Але Вінницька поліція відкрила впровадження, щодо перешкоджання журналіській діяльності. От як це пояснює у листі до ІМІ (Інститут масової інформації):У ГУНП у Вінницькій області, слідчий відділ Вінницького відділу облполіції здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні від 4 квітня з попередньою кваліфікацією, передбаченою ч.1 ст.171 КК України (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів). Наразі у кримінальному провадженні триває досудове розслідування.

Не будемо вдаватися в деталі і зясовувати, чи можна вважати виконання депутатом своїх обов’язків журналіською діяльністтю. Усе це до «чудесного зцілення» відношення не має. Як і не має до цього й намагання виключити Юрія Яремчука зі складу приватизаційної комісії облради.

Щодо «зцілення» – то тут взагалі таємнича історія. Тетяна Редько зникла з публічної орбіти Вінниччини. Одразу ж після сесії. А 3 квітня, вона у Фейсбуці оприлюднила допис, у якому два ключові методи:

Я лікуюся від вивиху шиї, що стався під час інциденту, і друге – не дивлячись ні на що, я скоро повернусь.
Із написаного можна здогадатися, що лікуватися (чи не лікуватися) Тетяна Редько відправилася закордон. Про що свідчить її недосяжність по телефону, про яку вона сама ж попереджає.

Далі у Вінниці відбувається засідання депутатської комісії, на якому пропонують позбавити Яремчука місця в комісії з власності і приватизації. Потім на сесії з’являється Редько, вже з цілою шиєю. Отже, акт «чудесного зцілення» відбувся! Подробиць про місце зцілення та контакти лікаря-цілителя Редько не повідомила…

А от лікарі класичні, не чудодійні, а класичні травматологи вважають вивих шийного хребця дуже складною травмою.

Ось який процес лікування описується:

«По перше – термінова госпіталізація потерпілого. Усунення вивиху шийного хребця може пройти одномоментно – при постійному витягненні і оперативним шляхом, з накладенням іммобілізуюча гіпсової пов’язки терміном від 6 до 8 місяців. А потім видаляють грижу, якщо вона є. Після такого лікування хворого чекає фізіотерапія та поступове відновлення функцій шийного хребця. АЛЕ даний метод застосовується тільки у важких хворих, коли немає просвіту хребетного каналу і звичайні методи не доступні.

Якщо випадок не важкий, то в основному використовують пов’язки. Єдиний недолік – вимагають тривалого носіння, щоб уникнути рецидивів».

З усього видно, що депутатку Редько не могли вилікувати навіть за кордоном за кілька днів квітня, або навіть за 2-3 місяця. А на сесію обласної ради після вивиху шиї депутатка мала б прийти з гіпсом на шиї (на фото).

А отже – є варіанти: або Яремчук не нашкодив здоров’ю Редько, або «чудесне зцілення» відбулося. І відбулося воно, судячи із засмаги депутатки та витоку інформації в «33-му кагналі», там, де й мають відбуватися чудеса. У Землі Обітованій. Подейкують, що туди мандрувала депутатка перед Пасхою. І перебувала там і після свята.

Звідси треба зробити висновки:

1. Звернувшись у поліцію Редько надала неправдиву інформацію про нанесення шкоди для здоров’я

2. Поліція навряд чи розслідуватиме цю історію, бо немає шкоди нанесеної депутатці, та й з відео видно, що і факту перешкоджання не було.

3. Історію з «нападом», а потім «зціленням» Редько підхопили усі опозиціонери в облраді, намагаючись пропіаритися на ній. І робили це так вправно і завзято, що Редько вимушена була оприлюднити свою версію подій на останній сесії обласної ради.

ЯК СЬОГОДНІ У ВІНННИЦЬКІЙ ОБЛРАДІ ХОРОНИЛИ ДЕМОКРАТІЮ ТА СВОБОДУ СЛОВА І СПАСАЛИ ЮРУ. Цікаво, така вакханалія робиться…

Posted by Тетяна Редько on 2018 m. balandis 26 d.

Щоб не втратити переваги організатора піар-приводу.

Ну а всіх виборців слід привітати з черговою маніпуляцією, перекручуванням фактів, намаганні видати дріб’язкові скандали у Вінницькій обласній раді за «політичний процес» і показати свою важливість.

Одним словом, депутати здійснюють профанацію своєї ж діяльності і представницького органу, в який їх обрали мешканці Вінниччини. І роблять це всі. І опозиція і провладна більшість! Адже треба, щоб про щось про них говорили. Бо як відомо, поганий піар – тільки некролог…

Віталій Горковчук

 

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net