Моніторинг за 10 днів (16 – 26 жовтня 2023 року)

Як ми і обіцяли на початку року, продовжуємо стежити за діяльністю Вінницької обласної ради. На утримання виконавчого апарату якого йдуть десятки мільйонів гривень (під час війни).

Дати моніторингу нами обирались не рандомно, але й без підступного задуму. Саме в цей період депутати облради проявили неабияку публічну активність і провели цілий день в поїздках по містам і селам Вінницької області, під час якої активно дбали про екологічний стан нашого регіону та поліпшення інвестиційного клімату, розвиток промисловості і виробництва (необхідне закреслити).

Докладніше про роботу робочої групи: Вінницька обласна рада виконує “політичне замовлення” партійного керівництва

Так ось, наша редакція вирішила докладніше дослідити, а якими ще важливими напрямками діяльності зайнята Вінницька обласна рада під час війни.

Результати такі. За десять днів на офіційному сайті розміщено 10 повідомлень.

Три з яких стосуються діяльності місцевих громад (Крижопільської), ще дві – подій, до яких обласна рада прямого відношення не має («УТОС – 90 років» та «Відкрилася виставка картин «Передзвін талантів»), цілих дві – висвітленню діяльності «робочої групи», яка займається питанням з’ясування загибелі риби у Ладижинському водосховищі.

Читайте нас в Telegram: лише важливі новини про війну, політику та ексклюзивна аналітика

Декілька разів у новинах фігурує прізвище голови облради Вячеслава Соколового, жодного – його заступників, яких всупереч законодавству призначили чотирьох замість двох (потім одного – Дмитра Чаленка – звільнили за власним бажанням).

Докладніше: Вінницька обласна рада порушила Закон України “Про місцеве самоврядування”

Одна новина – про допомогу силовикам (передали спецобладнання військовослужбовцям однієї із частин, які дислокуються на Вінниччині. Це – протишумові навушники та акумулятори для зарядки військового обладнання. Кошти зібрав виконавчий апарат обласної Ради).

Про діяльність депутатів – 0 (нуль) повідомлень.

Ініціатив щодо підтримки ЗСУ також немає (все обмежується повідомленням, що з працівників апарату зібрали кошти й на них придбали навушники).

Про будь-які заходи для залучення інвесторів на Вінниччину також не сказано, як не сказано про створення якоїсь робочої групи, яка буде напрацьовувати механізми по створенню нових робочих місць, чи буде сприяти економічному розвитку області.

Відзначимо, що й з приводу поведінки депутатки Ірини Івасюк, дружини заступника голови обласної ради, яку поліція спіймала нетверезою за кермом, а суд визнав винною та назвав її поведінку неадекватною, жодних коментарів обласна рада не надала і робочої групи, чи комісії з питань етики не скликала.

Докладніше: За керування автівкою у стані алкогольного сп’яніння депутатці Вінницької облради присудили штраф 17 тис. грн. і позбавили прав на один рік

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net