Депутат обласної ради від БПП закуповує продукти харчування для дитячого інтернату у власної фірми

Сьогоднішній гість нашої рубрики "Репутаційні плями" - Василь Ліцький. Директор Стрижавського дитячого будинку-інтернату, депутат обласної ради, секретар постійної комісії з питань освіти, культури, сім"ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини.

На думку громадських експертів ГО “Філософія серця” мова йде про можливу змову між всіма сторонами процесу закупівель продуктів харчування Стрижавським інтернатом.

Основна частина з електроних закупівель, а це приблизно 35 мільйонів гривень, прийшлась на продукти харчування. Більше 8% забезпечення продуктами отримала приватний підприємець Світлана Туранська.Слід зазначити, що за даними представників Дозорро у Вінницькій області, Туранська з моменту реєстрації приватним підприємцем у 2015 році брала участь лише в електронних торгах Стрижавського інтернату.

Іншу частину бюджетних коштів направлених на харчування діток з інтернату освоїли ДП “Цекинівське” та ФГ “Лаврівське”. При цьому керівником ФГ “Лавріське” та ДП “Цекинівського” являється дружина директора інтернату Василя Ліцького – Ліцька Наталія, а сам директор-депутат є кінцевим бенефенціаром та засновником цих приватних структур.

Громадські активісти з’ясували, що родина Ліцьких володіє 6 земельними ділянками по 2 гектара в с. Лаврівка, будинком у Стрижавці та придбала в минулому році дві квартири в Києві.

За результатами громадського моніторингу активісти звернулись до Вінницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, в прокуратуру та поліцію.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net