“Як я провів літо”. «Самопоміч» пішла в «поля» з коктейлем старих технологій та гречки

Хоча парламентські вибори відбудуться не скоро, а лідер «Самопомочі» Андрій Садовий не належить до числа надто рейтингових кандидатів (за останніми опитуваннями Seetarget від 27 серпня у політика 2% підтримки), тихий місяць серпень для вінницьких однопартійців «Садового» був на диво насиченим. Партія працювала у районах.

Практично в кожному районі Вінниччини партійці Садового знайшли точки дотику для контакту з виборцями, в основному вони зосередились на популярних акціях, які технологічно нагадують щось середнє між обговоренням проблем і засіванням гречкою електорату. Такий собі коктейль з місцевою екзотикою. Зрештою, така технологія – перевірена часом. А от чи дасть вона потрібний результат – побачимо.

На сайті обласного об’єднання партії ми бачимо чимало публікацій з місць про різноманітні події, які відбулися у серпні.

Активісти «Самопомочі» започаткували товариські матчі з волейболу

У повідомленні йдеться про те, що ініціативна група «Об’єднання «Самопоміч» Липовецького району та міста Хмільник організували товариський волейбольний матч. У дружніх змаганнях взяла участь команда волейбольної суперліги України – «Серце Поділля».

Ясно, що така тема хоч і не багато додає до партрейтингу і рейтингу Садового, але не викликає негативу у громадян. А більшість виборців хоч і не запам’ятає «історичної ролі «Самопомочі» у «підтримці здорового способу життя жителів Вінниччини», але і не кепкуватиме над піаром.

Наступне повідомлення з Липовця нагадує засівання гречкою виборців. Адже партія провела «сімейне свято риболовлі».

У Липовці встановили рекорди «Сімейної риболовлі»

Ну а яке ж свято, та ще й з рекордом, без подарунків і нагород? І як вписується банальне гречкосійство у контекст заяв нардепів від цієї політсили і самого Садового про недопустимість підкупу виборців – загадка!

Нещодавно Тростянець відсвяткував день міста. І туди завітав заступник голови облрад, голова облорганізації «Самопомочі» Ігор Хміль.

Тростянець відсвяткував своє 420-річчя

Ігор Хміль на святкуванні обмежився фотографуванням з електоратом, бо «Самопоміч» має до 420 річниці заснування селища таке ж відношення, як скажімо Путін до заснування Києва.

Інший депутат від партії зініціював внесення фестивалю БарРоКо у список культурних заходів області. Ну а внести його у цей перелік значить отримати фінансування з облбюджету і допомогти матеріально однопартійцю, меру Бару Артуру Цицюрському.

Сергій Стаднік: «Такого рівня і масштабів фестиваль культурного розвитку має фінансуватись областю»

І знову повідомлення з Тростянця!

Школи району не закриватимуть

«Депутати Тростянецької районної ради від «Об’єднання «Самопоміч» беззастережно підтримали рішення про зняття з розгляду питання реорганізації Козинецької та Великостратіївської шкіл, а також ліквідації Ободівської школи І-ІІ ступенів», – йдеться у повідомленні. Ця тема надзичайно гостра для району і на цьому «Самопоміч» можливо отримає дивіденти, якщо виборці незабудуть.

«Самопоміч» – послідовний прихильник керуючої українською медициною Уляни Супрун і підтримала медреформу. Але у Гайсині місцеві партійці ніби проти новацій американки, і підтримує населення, яке реформу на місцях не сприймає.

Медична реформа: що насправді чекає наших медиків, чи постраждають від цього пацієнти?

Але не все так однозначно! «Самопоміч» вирішала і рибку з’їсти і кісточкою не вдавитися!

«Під час жвавих обговорень головні лікарі та сільські фельдшери висловили стурбованість щодо недостатнього інформування населення в сільській місцевості про необхідність підписання договорів із сімейними лікарями. Натомість усі побоювання та стурбованість учасників бесіди розвіяв депутат Гайсинської міської ради від політичної сили «Об’єднання «Самопоміч» Юрій Кіщенко. На його думку, ситуацію можна вирішити, інформуючи населення через місцеві мас-медіа», – йдеться у повідомленні.

І знову «партія борців проти корупції» роздавала умовну гречку.

Юні футболісти розіграли дружній матч

«Після матчу керівник Тиврівської районної «Самопомочі» Борис Швець не залишив юних футболістів без уваги та приємних подарунків. Вкотре діти раділи винагородам і привітанням від депутата «Самопомочі», – без тіні сумніву пишуть у повідомленні.

Славиться керівник обласної організації розлогими думками ні про що.

Ігор Хміль: «Вінниччина має транзитний потенціал і перспективи будівництва високошвидкісної магістралі»

На засіданні круглого столу в Києві, який організувала Українська асоціація Шовкового шляху «SilkLink» та Асоціація Високошвидкісних Магістралей. Вінницьку область представляв заступник голови Вінницької обласної ради, депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» Ігор Хміль.

«Фактично пропонується створення без участі Росії сучасного Шовкового шляху – від Китаю до країн Європи, – каже Ігор Хміль. – Якщо вдасться реалізувати цей проект, то швидкість доставки вантажів, наприклад, від Шанхая до Києва становитиме 6 днів, а не 36, як зараз», – поділився откровенням з партійним сайтом Хміль…

Але до чого тут «Самопоміч»? Не зрозуміло.

Виявляється, у «Самопомочі» є і юридична служба, яка регулярно консультує вінничан.

Найбільше людей турбують питання землі, спадщини і соціальних виплат

Такі зустрічі – гарний засід прощупати електоральні настрої.

І знову партійна гречка. Депутат Вінницької обласної ради, Вадим Соляник, подарував дітям м’які пазли-килимки.

Першокласники Вінниччини розпочнуть навчання у комфортних умовах

Ну і перше повідомлення серпня має благородне звучання, а на ділі ж є способом прощупуванням настроїв.

Управління будинком — спільна справа його мешканців

«В рамках національного проекту «Будь господарем власного будинку» та депутатської роботи Володимир Околіта з активістами ПП «Об’єднання «Самопоміч» відвідав збори ОСББ «Коцюбинського 37, м.Вінниця».

Звісно самою показовою літньою акцією можна вважати роздачу депутатом Андрієм Ковальовим гуманітарної допомоги … в обмін на паспортні дані. Можна довго дискутувати про законність даної акції, наводити доводити про необхідність таких даних для звітності, але ми то з вами чітко розуміємо: паспортні дані виборців збираються виключно для виборів і побудови мережі підкупу – прямого, чи опосередкованого.

Як бачимо, «Самопоміч» використовує певні елементи сучасного технологічного впливу на виборців, і старого, як світ, гречкосійства. Як це співпадає з ореолом чесної опозиції невідомо, але й для обізнаних у вінницькій номенклатурній ієрархії людей не є секретом, що партія Садового у Вінниці далека від опозиції, чому підтвердження кар’єрний ріст більшості депутатів обласної та місцевих рад, про який вони раніше й мріяти не могли.

Але сьогодні ми не про це, якщо порівняти рівень активності “Самопомічі” (яка по країні відверто з’їхала по всім політичним показникам) з курортною діяльністю БПП, поки що 2-0 на користь вінницьких послідовників Садового.

Олена Семко

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net