До Вінниці на форум завітає дружина генпрокурора

Сьогодні, 31 травня, у Вінниці відбудеться форум «Впровадження нових механізмів запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі».

Перед початком заходу анонсовано брифінг за участі заступниці міністра соціальної політики України Наталії Федорович та народної депутатки України Ірини Луценко щодо протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі.

Зазначимо, що днями у Вінниці відкрили притулок для тимчасового перебування жінок, які постраждали від домашнього насильства. У минулому році обласна рада прийняла рішення про реорганізацію центру реорганізації бездомних громадян у комплексний центр надання соціальних послуг. На базі центру і створили притулок для жінок.

Реконструкція будівлі та проведення необхідних робіт проводилась згідного підписаного обласною державною адміністрацією та Фондом народонаселення ООН Меморандуму. До кінця поточного року притулок для жінок, постраждалих від насильства, буде утримуватись коштом фонду, по завершенню – за рахунок обласного бюджету.

Нагадаємо, що Ірина Луценко є представницею Президента України Петра Порошенка у Верховній, заступницею голови депутатської фракції партій «БПП» та головою підкомітету з міжнародно-правових питань та парламентського контролю за виконанням Україною міжнародних зобов’язань Комітету Верховної Ради України у закордонних справах.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net