Триває акція з безкоштовного медичного обстеження запроваджена Миколою Кучером

Продовжується соціальна акція започаткована народним депутатом України Миколою Кучером та організована ГО "Соціальний центр МХП" щодо безкоштовного медичного обстеження жителів сіл Тростянецького, Теплицького, Гайсинського та Бершадського районів.

Так, 12 травня в с. Нова Ободівка, Тростянецького району відбувся виїзний прийом лікарів. Територія села досить велика тому було вирішено провести кілька прийомів у різних місцях населеного пункту для зручності мешканців.

Цього дня більше 50 мешканців вулиць Суворова, Миру і Призаводської отримали кваліфіковані консультації лікарів, зробили кардіограму та перевірили зір. Крім того, ті мешканці районів (похилого віку та учасники АТО пільгових категорій), які пройшовши обстеження зору і виявивши порушення, що можна виправити завдяки окулярам, отримали їх безкоштовно. Також, громадяни отримати консультації від лікарів щодо тих чи інших проблем зі здоров’ям. Прийом лікарів відбувався у приміщенні медичного пункту розташованого в районі колишнього цукрового заводу.

Такі акції за підтримки Миколи Кучера уже стали традиційними. У березні та квітні подібні прийоми відбулись у с. Жерденівка, Губник та Ладижинські Хутори Гайсинського району. Вже на перших прийомах за консультаціями звернулося понад 100 осіб. Здебільшого це люди похилого віку, яким важко дістатись до лікарні тому, така ініціатива дуже необхідна і на часі, оскільки не усі спроможні приїхати до районного центру за відповідною кваліфікованою консультацією, а при потребі і отримати безкоштовні окуляри.

«Здоров’я – це найцінніше, що є у людини, тому й намагаюся робити усе можливе, щоб люди змогли отримувати якісні медичні послуги у нових приміщеннях лікарень та на новому сучасному обладнанні», – відзначив Микола Кучер.

Такі акції будуть продовжуватися й надалі. Тож невдовзі лікарі відвідають населені пункти й у інших районах 17 округу.

 

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net