Одіозна “активістка” шукає привід для нових провокацій

                                                              ЕСТЬ ВЕЩЬ

                                                              На которую “истинный” патриот

                                                              не согласится не за какие деньги

                                                              Имя этой вещи – РАБОТА

                                                              Гарик Корогодский

Скандальна вінницька «активістка», що за останні роки через сумнівні заробітки пересварилася з усіма (!) вінницькими колегами-активістами, схоже, знайшла собі новий об’єкт для шантажу.


Стаття в тему: ШоуВінниці. Як там справи (у) вінницьких антисемітів?


У соціальній мережі «Фейсбук» вона розмістила декілька постів з обвинуваченнями, які з точки зору логіки й осмислити непросто.

По-перше, вона заявила:

«Вінницька ОДА в зговорі з московськими попами з обласного бюджету фінансує чорних копателів».

Далі більше:

“Вгадайте, що роблять московиті попи? Не вгадаєте) Перетерли з головою ОДА (Валерій Коровій ред.) а він їх ярий прихожанин, з бюджету виділили 3,5 лямів на реставрацію Мурів, що оточують їх церкву і використовують цих копателів (які мали б реставрувати мури) щоб на ничку розкопувати свою частину підземелля і вкупі з юристом підрядної організації , яка б мала реставрувати мури, тихенько збувають усе, що накопали з культурного шару 16 століття”

Обиватель здивується: хто, де і навіщо копає? У Вінниці є скіфські кургани із золотом? Ну, майже. Адже “сама Гайда” 😆 стверджує, що у підземеллях «Мурів» «попи» риють тунелі «і тихенько збувають усе, що накопали з культурного шару 16 століття».


Можливо, Гайда чула про санкціоновані археологічні розкопки на території «Мурів», які проводить Інститут археології Національної академії наук України? Але полінувалася прийти і подивитися?

Ні, як бачимо, тут є твердження, що з культурного прошарку 16 століття попи, за прикладом золотих старателів Аляски, примудряються вимивати цінні знахідки.

Людині у здоровому глузді ідея гонитви за черепками у центрі міста, заради чого, мовляв, риють цілі тунелі, однозначно вдасться породженням хворої уяви авторки. Дописувачі соціальних мереж навіть почали іронізувати, що “попи” – як служителей православної церкви зневажливо називає активістка (за її словами християнка) – спеціально риють тунель на ставку Гітлера. Гайда у відповідь огризається.

Авжеж, це її право. Проблема в іншому. Католичка Гайда обвинувачує в усіх гріхах священиків Вінницької єпархії Української Православної Церкви, називаючи їх «церковниками країни окупанта». При тому, що УПЦ пов’язана з Москвою лише номінально. Ще менше, ніж Римо-Католицька Церква в Україні з Римом.

Ба більше, Гайда робить невідомо звідки народжений висновок, що Порошенко обіцяв місцевому архієрею, що той залишить за собою єпархію навіть після створення Помісної Церкви. А головна провина православних у тому, що вони «рейдернули» колишній католицький храм.

Отже, Гайда наговорила на статтю у Кримінальному Кодексі за розпалювання міжнаціональної (релігійної) ворожнечі. Звинувативши, водночас, ОДА у тому, зокрема і голову облдержадміністрації, що вони разом з УПЦ розікрали гроші, виділені на ремонт «Мурів». При тому, що діяльність низки проектів самої Гайди фінансується, як раз, за рахунок бюджетних коштів.

І не важливо, Помісна Церква, чи автономна, головне, що вона – Православна. А тому викликає у щирої католички Гайди обурення і ненависть. Яка і змушує її поширювати брідові плітки про «тунелі».

Олена Семко

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net