Опозиційний мітинг у Вінниці: вгадали всі літери, не змогли назвати слово

Сьогодні у місцевої опозиції була можливість бодай якось вплинути на політичні тенденції президентських виборів на регіональному рівні. Проявити організаційні здібності, використати публічний майданчик сесії, продемонструвати м’язи та переконати виборців за три тижні до дня голосування у своїй готовності до роботи у владі, але …

Вчора одразу декілька партій: “Батьківщина”, “Самопоміч”, “Громадянська позиція”, “УКРОП”, “Народний Контроль” підписали меморандум про чесні вибори та спільні дії,  анонсували спільний мітинг під стінами ОДА на який запрошували і вінничан.

Все на що спромоглись місцеві осередки зазначених партій – зібрати декілька десятків людей під стінами облради та зробити пару заяв на сесії. І це при тому, що ці партії лише у Вінницькій області мають до тисячі депутатів місцевих рад (обласної, міських, районних, селищних, ОТГ). Заплановене питання про “імпічмент” на сесії обласної ради в порядок денний теж не поставили. Одне з місцевих видань перерахувало декілька версій такого опозиційного фіаско у Вінниці. Побоялись, порішали, з активними депутатами і лідерами опозиційних партій “працювали”, – зазначає видання.

Стверджувати щось не будемо, але столичні емісари опозиції в особі нардепа Рябчина та екс-нардепа Фірсова повинні зробити висновки по роботі місцевих партій та штабів і знайти для себе відповідь на питання: а чого ж нам не вистачає для проходження в другий тур президентських виборів? Можливо бодай якоїсь роботи регіональних осередків та штабів?

Віталій Горковчук

 

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net