Політичний вигнанець Януарій Шостак повернувся в Україну

До Вінниці повернувся один з активних учасників «штурму ОДА 6 грудня» Януарій-Юрій Шостак.

Чоловіка бачили на вишенському «Чорнобилі», він був за кермом авто. Очевидці говорять, що Януарій схуд і трохи змарнів, але загалом виглядав доволі спокійним та впевненим .

Нагадаємо, що після штурму ОДА, який стався у Вінниці у грудні 2014, біло-сердешного Януарія Шостака одного з найактивніших учасників тих подій намагалася затримати поліція. Від арешту Шостака врятували нардеп, який «евакуював» чоловіка до Києва своїм автомобілем. Згодом ходили чутки, що чоловік переховувався в Криму та Росії. Одразу після втечі Януарія, його батько кілька разів виходив на мітинг до обласної ради, вимагаючи звільнити його сина від політичного, на його думку, переслідування.

Чоловік чекав підтримки від однопартійців свого сина, але вони виявились марними. «Батьківщина» не провела жодного мітингу на підтримку Януарія Шостака. При тому, що партійєць був доволі яскравим та епатажним членом обласного осередку цієї партії.
У вересні 2015 року тодішній голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко нагородив Януарія Шостака відзнакою “За вагомий внесок у розвиток Вінниччини”, яку встановив особистим розпорядженням.

Зазначимо, що серед нагороджених також був Юрій Павленко (Хорт) та Михайло Сіранчук. У пресі спалахнув скандал, що голова обласної ради відзначив вінничан, яких звинувачують у криміналі. Натомість Сергій Свтико відповів, що відзначені ним особи під подій 6-го грудня захищали ідеали Революції Гідності.

Згодом, Януарія Шостака керівництво обласного партосередку обіцяло внести до списків кандидатів у на місцевих виборах чи то обласної, чи то міської ради під номером один. Таким чином копіюючи PR-хід з Надією Савченко, яку Юлія Тимошенко, свого часу внесла до списку кандидатів до Верховної Ради, коли та знаходилась за межами України.

Як склалась доля Надії Савченко, яка стала депутатом добре всі знають. Януарій же депутатом не став, що він надалі робитиме дізнаємось згодом.

Фото Вінниця.Ок

Олена Семко

 

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net