Депутатка обласної Ради Людмила Станіславенко увійшла в топ-5 рейтингу «EUROWOMAN 2018: Жінка Року»

Нещодавно в Одесі за підтримки Європейської асоціації розвитку бізнесу відбувся VI Міжнародний жіночий бізнес-форуму «EUROWOMAN 2018».

Серед його учасників були представники консульств та дипломатичних місій, політики, власниці бізнесу, керівники наукових та освітніх закладів, міжнародних організацій та благодійних фондів. На форум приїхали з дальнього та ближнього зарубіжжя – Німеччини, Македоніі, Франції, Польші, Бельгії, Нігерії, ОАЕ, Грузії, Молдови, Румунії, Болгарії та Литви.

Україну на форумі серед інших представляла вінничанка, депутатка обласної Ради Людмила Станіславенко.

В ході дводенного заходу учасниці розповіли про свої досягнення, поділились думками щодо тенденцій у бізнесі та громадському секторі і досвідом відзначили найкращих.

Однією з лауреаток рейтингу «EUROWOMAN 2018: Жінка Року» стала Людмила Станіславенко. Про це жінка написала на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

«Подібна відзнака – демонстрація того, що я обрала вірний життєвий шлях і сьогодні можу стати прикладом для інших. Надзвичайно приємно стояти на одній сцені з жінками, які займаються питаннями освіти на Сході нашої країни, успішною бізнес-тренеркою, власницею великого бізнесу та консулом Литовської республіки в Одесі. Усі ми обрали різні напрямки діяльності, проте нас об’єднує спільна мета – робити життя оточуючих кращим. Щиро вдячна за честь бути у рядах переможців! Продовжуємо працювати й робити гарні справи разом!», – йдеться у її дописі.

 

 

 

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net