У санкційному списку РФ багато вінничан

Сьогодні, 1 листопада на території Російської Федерації вступив у силу указ щодо реалізації заходів до 322 українців, яких наші «північні брати» внесли до санкційного списку.

Документом передбачено блокування (замороження) безготівкових коштів, бездокументарних цінних паперів та майна на території Російської Федерації осіб та підприємств, внесених до санкційного списку та заборона на виведення капіталу за межі РФ.

Серед осіб, занесених до санкційного списку, є і ряд наших земляків, які народилися на Вінниччині, чи тут працювали. Імена деяких добре відомі на широкий загал, інші менш публічні – топ-менеджери, підприємці, за якими стоїть бізнес та люди.

Тож до списку увійшли:

Березенко Сергій – вінничанин, народний депутат України, член президії центральної ради Блок Петра Порошенка «Солідарність», керівник Державного управління справами.

Верещагін Микола народився у Літині 23 травня 1952 року.

Домбровський Олександр – народний депутат України (фракція БПП), який був і очільником області, і очільником міста Вінниці. Народився в Калинівці Вінницької області, обирався по 11 округу – частина Вінниці та Вінницького району.

Гуменчук Олександр – підприємець, власник ТОВ «ФМС Сервіс» та «Вінагропродукт».

Жукотанський Олександр – топ-менеджер, голова правління ПАТ «Миронівський ЗВКК», народився у селі Вендичани, Могилів-Подільського району

Левченко Юрій – вінничанин, народний депутат України (ВО “Свобода”), обраний по виборчому округу №223 м. Київ, голова підкомітету з питань оцінки законопроектів щодо впливу на показники бюджету та відповідності бюджетному законодавствук Комітету ВРУ з питань бюджету.

Мельничук Сергій – народний депутат України (позафракційний), засновник та перший командир батальйону «Айдар», народився у Вінниці в 1972 році.

Попов Ігор – громадський та політичний діяч, Народний депутат України 8-го скликання (РПЛ), президент аналітичного центру «Політика», голова програмної ради з питань громадянського суспільства МФ «Відродження», виконавчий директор Українського форуму грантодавців, народився в селі Мізяківські Хутори Вінницького району.

Сліденко Ігор – український правознавець, фахівець з конституційного права, суддя Конституційного Суду України. Народився в селі Северинівка на Тростянеччині.

Порошенко Олексій – народний депутат України (БПП), обирався по округу №12 м. Вінниця

Тарас Геннадий – народився у Вінниці в 1964 році.

Тетерук Андрій – народний депутат України (Народний Фронт), вінничанин.

Чалий Валерій Олексійович – дипломат, посол України в США.

Юрчишин Петро – політик, депутат Хмільницької районної ради V та VI скликань, народний депутат України (БПП).

До списку також внесено бізнесмена Юрія Косюка та три структури, які входять до концерну – «Зернопродукт МХП», ПАБ “Миронiвський завод по виготовленню круп i комбiкормiв”, та ПАБ “Миронівський хлібопродукт”.

Серед підприємств, які внесені до санкційного списку і знаходяться безпосередньо у Вінниці – «ГЛІКОХІМ», яке займається виготовленням побутової хімії.

 

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net