Про це повідомили в пресслужбі громадського об’єднання “Ми-Вінничани”.

Вчора, 26 грудня ГО “Ми – Вінничани” провели “круглий стіл” з представниками різних частин Збройних Сил України, Нацгвардії, МВС, з яким співпрацювали протягом 2023 року.

Прозвітували про вже реалізовану підтримку військовим і обговорили запити бійців на наступний рік.

Голова громадського об'єднання "Ми - Вінничани" Валерій Коровій констатував, що допомога військовим у 2023 році склала 12 000 000 грн.

Голова громадського об’єднання “Ми – Вінничани” Валерій Коровій констатував, що допомога військовим у 2023 році склала 12 000 000 грн.

– Так, на понад 5 млн.грн було закуплено fpv-дронів. Ще на понад 2,5 млн.грн – дронів Mavic, більшість з яких оснащенні тепловізорами. Передали на фронт пікапи і медичний автомобіль. А також чимало “Bandera Pover”, портативних радіостанцій, тепловізорні приціли, дизельні генератори, запчастини до військових автомобілів та багато іншого обладнання, – проінформував про вже пророблену роботу Валерій Коровій.

Важливу роль у розвитку громад та у наданні допомоги для військових відіграють представники соціально відповідального бізнесу. Так до більшості проектів долучається відомий на Вінниччині та в усій Україні Благодійний Фонд «МХП – Громаді».

До більшості проектів долучається відомий на Вінниччині та в усій Україні Благодійний Фонд «МХП – Громаді».

«Наша співпраця з об’єднанням «Ми- Вінничани», вона не є унікальною. Ми собі партнерів шукаємо у кожній області із тим, щоб бути максимально ефективними. Тому що, ми допомагаємо не тільки військовим, ми допомагаємо громадам, – розповідає Юрій Мельник, голова наглядової ради БФ «МХП – Громаді».

– І безперечно такі організації, як ГО «Ми-Вінничани» вони краще знають потреби області, вони краще знають людей в області. А оскільки для бізнесу компанії МХП Вінницька область є такою мабуть ключовою, тут сконцентровані великі наші виробничі об’єкти, тут працює велика кількість наших працівників, то саме у Вінницькій області ми шукали такого надійного партнера, з яким можна долати будь-які перешкоди і з яким можна вирішувати будь-які питання.

І ми раді тим, що така громадська організація як «Ми- Вінничани», вона нам простягнула руку допомоги, ми обмінялися меморандумами. У громадському об’єднанні сконцентровані всі знакові люди для Вінницької області, це діючі народні депутати: Микола Іванович Кучер, Лариса Білозір, Геннадій Вацак, а також Олександр Домбровський, Сергій Кудлаєнко, Микола Філонов.

Люди які відчувають відповідальність за область, які знають людей, яких знають люди.

Тут виграли обидві сторони. Тобто БФ «МХП-Громаді», компанія МХП і безперечно від цього у виграші громадське об’єднання, що має такого партнера. Від такого поєднання організацій кінець кінцем виграють громади, виграють військові, які отримують те що їм треба і тоді коли треба. Тому працюємо на Перемогу разом!».

Налагодили на Вінниччині і допомогу бійцям 14 бригади оперативного призначення ” Червона калина”.Туди передали допомоги на майже 5 млн.грн.

Ці цифри свідчать про нашу спільну роботу для досягнення важливої мети - наближенні переможного миру. Безмежна повага та вдячність нашим оборонцям, що стоять на захисті нашого життя та держави, - прокоментувала подію народна депутатка Лариса Білозір.

Ці цифри свідчать про нашу спільну роботу для досягнення важливої мети – наближенні переможного миру. Безмежна повага та вдячність нашим оборонцям, що стоять на захисті нашого життя та держави, – прокоментувала подію народна депутатка Лариса Білозір.

Серед підопічних ГО “Ми – Вінничани”: підрозділи повітряного прикриття, протиповітряної оборони, прикордонники, сапери, 59 ОМБ, 120 бригада Вінницької ТРО, морські піхотинці, підрозділи спеціального призначення, десантники, штурмовики батальйону МВС “Лють” та інші військові формування, де служать наші вінничани.

Партнер ГО "Ми-Вінничани" народний депутат Микола КучерПартнер ГО “Ми-Вінничани” народний депутат Микола Кучер зазначив:

Найголовніше – ми хочемо висловити безмежну повагу та вдячність нашим оборонцям, що невимовно високою ціною стоять на захисті нашого з вами мирного життя. Віримо, що уся та наша підтримка також працює у справі захисту нашої незалежності.

Велику частину допомоги військовим вдалося передати завдяки публічним заходам, які організовували ГО ” Ми – Вінничани” разом з партнерами.

Це і благодійний марафон, і форум “Інформаційний фронт”, за участі топ-спікерів України.

До теми: Як протидіяти російській пропаганді: успішні кейси обговорили на форумі “Інформаційний фронт України: Вінниччина” 

 Сергій Кудлаєнко, який очолює ГО "Ми - Вінничани" у м. Вінниці

Сергій Кудлаєнко, який очолює ГО “Ми – Вінничани” у м. Вінниці, підкреслив, що підтримка військових – це пріоритет у роботі нашого громадського об’єднання. А завдяки партнерам: Фонд “МХП-Громаді”, народним депутатам – Ларисі Білозір, Геннадію Вацаку, Миколі Кучеру, Благодійному Фонду “Український Альянс”, Олександру Домбровському вдається цю допомогу масштабувати.

Керівник Благодійного фонду “Український Альянс” Микола Філонов переконаний, що такі зустрічі необхідні для ефективної допомоги фронту.

Керівник Благодійного фонду "Український Альянс" Микола Філонов переконаний, що такі зустрічі необхідні для ефективної допомоги фронту.

“Дуже важливо розуміти актуальні запити і потреби захисників. На це впливають як сезонні фактори, так і гібридні засоби агресії, якими діють російські окупанти. Ми повинні бути готові до будь-яких сценаріїв, бажано працювати на випередження. Тому кожна зустріч з військовими – унікальна можливість зробити внесок в перемогу України”.

Під час дискусій військові подякували за отриману допомогу і для подальшої боротьби з ворогом попросили ще більше безпілотних апаратів. Адже не даремно цю війну назвали “війною дронів”, бо саме завдяки таким “бойовим пташкам” бійці можуть і розвідку здійснювати, і нищити особовий склад та техніку окупантів.

одразу після заходу ще 70 fpv-дронів розлетілися по бойовим частинам. 

Тому одразу після заходу ще 70 fpv-дронів розлетілися по бойовим частинам.

Сподіваємося, вони допоможуть зберегти життя нашим Захисникам, щоб вони у новому році з Перемогою повернулися додому!,
– зазначили “Вінничани”.
Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo
Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net