Де два українці – там три гетьмани.

І так у всьому. В політиці також.

Ні, не так. Особливо у політиці.

Ми дуже сподівались, що перед спільною загрозою, бодай на період карантину та поширення епідемії, принаймні у Вінниці, політики впораються зі своїми амбіціями.

Марно.

В перші дні карантину у Вінницькій області Гройсман та Моргунов створюють рух “СтопВірус”. Залучають благодійний фонд “Подільська громада”.

Перераховують туди свої кошти та залучають партнерів. Закуповують маски, тести, тощо. Передають в лікарні по області. Мова йде про мільйони гривень.

Вчора зібрались нардепи з орбіти Юрія КосюкаКучер, Білозір, Мейдич та Вацак.

І з тезою “цей фонд немає жодного політичного забарвлення” оголосили на власному інтернет-сайті про свторення власного благодійного фонду “Вінниччина 2020”. Він теж буде займатись допомогою медичним працівникам, закуповувати медичні засоби тощо. Мова йде про мільйони. Раніше МХП вже оголосило про виділення 15 мільйонів для Вінниччини.

Чи це погано? Ні. Дуже добре, вчасно, подяка МХП і її менеджерам за допомогу. А чому не з Гройсманом та вже створеним фондом?

Дурне питання звісно.

Ще далі пішли місцеві представники експрезидента. Вчора партія “ЄС” розіслала на всі місцеві ЗМІ прес-реліз про захід благодійного фонду Петра Порошенка, запланований на 26 березня – передачу медобладнання: монітор, шприцевий насос, відсмоктувач хірургічний, пульсоксметр, лагрингоскоп. Тут мова йде не про мільйони, а про 300-400 тисяч грн. Подяка і за це. Звісно.

А чому не з фондом Косюка? Тим більше, що ці ж самі нардепи були… депутатами обласної ради від “Блоку Петра Порошенка” в минулому скликанні та членами фракції у ВР.

Вирішили не відставати від колег два місцевих депутати від БПП. І виділили 1 мільйон грн на боротьбу з коронавірусом від імені керівників компанії “Віоіл”. Про що скромно оголосили теж на власному інтернет-сайті.

Особисто від себе та від усієї громади Вінниччини, незалежно від політичних цілей, амбіцій та забарвлення, дякуємо кожному з вас, за кожну копійку.

Ми дуже радіємо, за те що у кожного з вас є свій власний благодійний фонд і свій власний інтернет-сайт. Але просимо вас нарешті навчитись робити добрі справи тихо, без піару.

Просити ва об’єднатись між собою в один фонд – не будемо.

Марна справа.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net