Нещодавно в соцмережах та телеграм-каналах затролили нардепа від “Слуги народу” Юрія Корячевникова (він же Юзік з Кварталу), за те що він пропіарився в рідному Кривому Розі на передачі 320 окулярів і 450 медичних масок.

Ще раз: Триста двадцять окулярів. Чотириста п’ятдесят масок. Саме на стільки коштів профілактичного захисту від коронавіруса до Кривого Рогу вчора урочисто передав наближений до родини Володимира Зеленського нардеп Юзик. Передав від імені Офісу Президента України, публічно, і, зрозуміло, зробив для соцмереж фоточку, – пише місцевий телеграм-канал.

Очевидно що така слава “слуг народу” не давала спокою одному вінницькому депутату. Так сьогодні, цілий ексзаступник колишнього губернатора Коровія і голова фракції Порошенка у Вінницькій обласній раді, сумнозвісний Олександр Крученюк опублікував в соцмережі цілий фоторепортаж про передачу 200 (!) медичних масок в Хмільницьку міжрайонну лабораторію і 1000 масок в центр первинної медичної допомоги в тому ж Хмільнику.Ми звісно розуміємо, що через пів-року місцеві вибори і про своє існування виборцям бажано якось нагадати, але щоб вже ось так цинічно юзати для цього медиків 🤦‍♀️

Можна ж було, наприклад, нагадати про себе своїм землякам та прихильникам Петра Олексійовича історією про вирізане та вивезене його фірмою обладнання з Хмільницької лікарні.

Читати: Мільйонер-замгубернатора позарився на лікарняний металобрухт? 

Чи про мітинги лікарів проти нього в районному центрі.

Читати: “Геть банду покручеників”! В Хмільнику бунт проти земляка-замгубернатора

Або просто прикріпити до свого пафосного посту у фб про передачу 200 масок і свою е-декларацію.


Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net