Волонтерську структуру Гройсмана підозрюють в політичній рекламі за рахунок бюджетних коштів на темі допомоги ЗСУ

У волонтерській структурі, яку очолює Володимир Борисович Гройсман наполягають, що партія допомоги для ЗСУ на десятки мільйонів гривень – це їх заслуга (йдеться про 150 мавіків – орієнтовна вартість 15 мільйонів гривень, 50 FPV-дронів – вартість близько 1 мільйона гривень, 70 тисяч хімічних грілок, 18 Bandera power, 5 мобільних лазень, 2 буси, 15 пошукових прожекторів, 60 термосів тощо).

Хоча ми підозрюємо, що майже вся ця допомога була придбана за кошти вінничан, з міського бюджету Вінниці.

Як це було минулого разу.

Читати: Вінничани купляють – Гройсман передає. Новий PR-проєкт партії Гройсмана на допомозі ЗСУ за бюджетні кошти 

Версію волонтерського штабу Володимира Гройсмана публічно підтримав та додатково легалізував і мер Вінниці Сергій Моргунов, який назвав партію допомоги ЗСУ на десятки мільйонів гривень потужною роботою волонтерського штабу, який очолює Володимир Гройсман.

“Насправді потужна робота Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу: всього за тиждень закрили максимум актуальних потреб наших захисників, знайшли час для їхніх сімей і подбали про передріздвяне диво для малечі”, написав в соцмережі міський голова і прикріпив відеозвіт волонтерської структури. 

Тобто, ще раз.

Ми вважаємо, що чергову партію допомоги ЗСУ як і попередню, було придбано за кошти платників податків, з міського бюджету. Про що й мали б повідомити Вінницька міська рада та мер міста.

Принаймні так декларують інформаційне висвітлення допомоги ЗСУ за кошти міського бюджету у Вінницькій міській раді. До Вашої уваги відповідь Вінницької міськради на петицію, якою хочуть зобов’язати політиків і чиновників повідомляти про джерела допомоги ЗСУ коли на це йдуть кошти вінничан з бюджету міста.

Натомість, певна приватна волонтерська структура говорить, що це (передача партії допомоги ЗСУ на десятки мільйонів гривень – результат її діяльності). В цьому приватну структуру публічно підтримує власними заявами і міський голова.

В офіційній інформації мера Вінниці про чергову партію допомоги фронту немає жодного слова про вінничан, які, на нашу думку, й оплатили своїми податками придбання цієї допомоги. 

Незважаючи на опосередковані докази на користь нашої версії, перед тим як робити остаточні висновки, ми все ж дочекаємось відповідей на офіційні інформаційні запити:

✹ З волонтерської структури Володимира Борисовича Гройсмана;

✹ З Вінницької міської ради;

✹ З Вінницької обласної ради;

✹ Від депутатів та координаторів волонтерської структури та з інших джерел.

І ми дуже сподіваємось, що наша версія, про те, що вінницькі політики і чиновники привласнили собі здобутки всієї Громади НЕ підтвердиться. 

Бо видавати за власну благодійну діяльність допомогу ЗСУ, яка придбана за кошти платників податків – це вже не просто сумнівний політичний піар та маніпуляції з громадською думкою, а діяльність на межі фолу, поза межами закону, етики і моралі.

✹ З конкретними організаторами, виконавцями та їх спільниками.

✹ Зі свідками – ЗМІ, правоохоронними і контролюючими органами.

✹ Та потенційними потерпілими – мешканцями обласного центру.

А поки ми чекаємо на відповіді на інформаційні запити, запрошуємо в коментарі знатоків юриспруденції та експертів, які допоможуть нам знайти відповідь на запитання:

Чи може волонтерська структура під назвою “Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб” займатись господарчою діяльністю: закуповувати техніку та обладнання, офіційно передавати через акти це спорядження військовим та іншим, якщо відомостей про таку юридичну особу в реєстрах немає і є велика вірогідність, що такої юридичної особи не існує?

Будемо також вдячні за будь яку інформацію всім причетним до роботи і діяльності вказаної структури: засновників, координаторів, партнерів. 

Просимо Вас про дуже прості речі:

Надати установчі, або інші підтверджуючі документи щодо реєстрації Вашого “штабу” та будь-які документи, які підтвердять, що саме “Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб” придбав все вказане Вами обладнання в інформації за 12 грудня: 150 мавіків, 50 FPV-дронів, 70 тисяч хімічних грілок, 18 Bandera power, 5 мобільних лазень, 2 буси, 15 пошукових прожекторів, 60 термосів тощо.

Ви можете також публічно прокоментувати цю історію.

📧 Наші контакти: politarena.info@gmail.com

Це ж так просто: надали коментар, або документи і наша редакція, та, ми переконані, інші ЗМІ з радістю повідомлять про вашу волонтерську діяльність, а не будуть ставити її під сумнів.

Це дуже прості, але необхідні кроки.

Бо зараз точно не час для ворожнечі. Всім нам є з ким боротись, не відкривайте ще й внутрішні фронти і не ставайте спільниками сумнівних вчинків та проєктів.

🏟 Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net