Жіноча половина ГО “Вінницька Європейська Стратегія” ворожила на результат майбутніх виборів? ;)

Андріївські вечорниці – одна з найцікавіших українських традицій, що крізь віки дійшла до нашого часу. Кожного з нас цікавить наше майбутнє. А особливо дівчат. Коли вийдеш заміж? Яким буде чоловік? Чи буде шлюб щасливим? Ці питання є улюбленими на дівочих посиденьках. Андріївські вечорниці супроводжувалися веселими співами, довгими дівочими посиденьками та новими знайомствами.

Дівчата кожного року займалися таємним обрядом — проводили ворожіння на судженого і на результат майбутнього сімейного життя. Іноді дійством керувала заміжня і щаслива у сімейному житті ворожка, але найчастіше дівиці виступали в ролі ворожок самостійно. Щоб дізнатися ім’я нареченого, дівчатам було приписано кидати знятого з ноги червоного чобота, — якнайдалі через голову. Кинуте взуття уважно розглядали, оскільки вважалося, що суджений прийде в будинок з того боку, куди вказує носок чобітка.
13 грудня о 17:00 відбувся захід «Дружні посиденьки на Андрія», який організувала та провела громадська організація «Вінницька Європейська Стратегія» за адресою 600 річчя 80.
На якому ми зібрались дружньою жіночою компанією, весело спілкувались на «дівочі» теми, запаслись чудовим святковим настроєм та пожартували.
Як заведено справжніми українськими народними традиціями, влаштували ворожіння, але не прості, а дуже цікаві та дещо модернізовані. Також у програмі були тематичні майстер класи, на яких гості  проявляли свої творчі здібності. Ну і звичайно ж виготовляли новорічні прикраси. Пили чай, каву та куштували смаколики для гарного настрою. Одним словом, вечір вдався на славу!
Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net