Селфі на «орбіті нового курсу Тимошенко» зробили партфункціонери з Вінниччини

А ще, звісно випадково, допомогли суперникам з БПП зберегти обличчя. Фото вийшли гарні, а звіт Коровія у облраді пройшов без ексцесів.

Керівництво та партактив Вінницької обласної організації ВО «Батьківщина» майже у повному складі відвідали партійний захід, на якому Юлія Тимошенко презентувала політикам, експертам, а через них – виборцям новий курс.

На заході були присутні відомі політики, економісти, знавці права, політичні експерти та лідери громадської думки з громадянського суспільства. І не тільки з «орбіти Юлії Тимошенко», а й числа персон, які ніколи не висловлювали надмірної симпатії до лідерки «Батьківщини».

Адже, дуже несподівані, неочікувані, сміливі, а подекуди – авантюрні заходи запропонувала Тимошенко для зміни політики, економіки, стосунків з оточуючим світом та державного устрою.

І представники політичного бомонду, від політків і нардепів до журналістів і блогерів обговорюють досі ініціативи Тимошенко, бо дуже несподівані маркери вона запропонувала для зміни державного курсу України.

Здавалося б – хто, як не політичні соратники, мають захищати ідеї, повторювати меседжі та транслювати суспільству позицію Тимошенко і партії?

Проте, схоже, партійна верхівка вінницької організації цим не дуже переймається.

Дивіться самі: на заході були присутні всі обласні партійні керівники, на чолі з головою облорганізації Людмилою Щербаківською. Були серед них і депутати обласної ради. Але про це – пізніше.

Проте, після заходу жоден з партійних функціонерів за два дні після заходу не написав жодної думки про суть «нового курсу», не зустрівся з виборцями, для того, щоб роз’яснити, яку державу хоче будувати Тимошенко, і де у цьому проекті місце українцям.

Мовчать про захід сторінки у Фейсбуці вінницьких «батьківщинівців», не товчуться люди біля громадських приймальнь у області (вони номінально створені в кожному місті і районі). Та й офіційна сторінка партії пропонує самим виборцям розібратися у тих хитросплетіннях, про які говорила Юлія Володимирівна.

А раз так, звідси випливає, що немає своїх, особистих, персональних аргументів на захист «нового курсу». І це значить, що партфункцірнери «Батьківщини» на Вінниччині чекатимуть «темників» з центрального офісу, щоб говорити про курс. Але, це погодьтеся, не той цимес!

Зате, керівництво Вінницької обласної організації цієї партії «вдало» сфотографувалося на заході. Фотки у Фейсбук виклали і Людмила Щербаківська, і її заступник Влад Рой та інші «батьківщинівські» активісти.

Більш активними виявились районні керівники партії “Батьківщина”. Один з них відеврто обурювався присутнім на заході Тимошенко людям, які свого часу підспівували регіоналам. Дискусія розвернулась доволі відверта і критична, але дуже швидко всі негативні коментарі про політику обласного осередку були видалені. 

Але “батьківщинівці” не тільки фоткалися на заході і з’ясовували стосунки в соцмережах. Вони ще й в цей же час допомогли своїм заклятим опонентам з БПП. Як так, запитаєте?..

А дуже просто. Ми зазначали, що на заході у столиці було чимало депутатів облради від «Батьківщини». У цей час у Вінниці проходила сесія облради, на якій звітував губернатор Валерій Коровій. І ніхто не задавав йому гострих питань щодо розвитку регіону.

Людмила Щербаківська, Влад Рой (начебто закляті супротивники Коровія) та ще кілька депутатів були у Києві, фоткались з «новим курсом», а решта обранців цієї партії ігнорували сесію. От і вийшло, що запитати у губернатора про недоліки, висловити свою позицію щодо його роботи було нікому. І звіт Коровія пройшов «без сучка и задоринки», як кажуть у «русскам мире»…

Віталій Горковчук

 

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net