Аграрна партія братиме участь у перших виборах, що відбудуться у 51 об’єднаній територіальній громаді 24 грудня цього року

Таке рішення ухвалили під час ІІ-го етапу XІІ (позачергового) З’їзду Аграрної партії, який відбувся 8 листопада у Києві.

«Вибори у громадах стали початком боротьби за зміну політичної системи в Україні. Вони дають шанс утвердитись ідеологічним партіям, що виросли знизу, а не від «грошового мішка», як більшість політичних проектів. Тому Аграрна партія йде перемагати вже в четвертому раунді виборів у новостворених громадах. Наші завдання незмінні: землю – громадам, кошти – громадам, владу – громадам!», – підкреслив лідер партії Віталій Скоцик.
У виборах до ОТГ Аграрна партія стабільно посідає третє місце серед лідерів. Це дало експертам підстави вважати, що вона має добру парламентську перспективу.

«Ми ведемо до перемоги місцевих лідерів, які заслужили довіру людей. Це господарі, які працюють для своїх громад. Саме тому ми перемагаємо – всупереч адмінресурсу і брудним технологіям, які взяли на озброєння партії влади та олігархічної опозиції. По суті, рух за очищення політики зараз розростається з місцевого рівня до загальнонаціонального», – наголосив Віталій Скоцик.

Крім того, Президія Аграрної партії увалила звернення до українського суспільства, в якому закликала усіх громадян підтримати зміни в політичній системі – голосуючи за ідеологічні партії, що мають розвинену структуру на місцях.

«Наслідком того, що політичну систему сформували партії-фейки, які виросли не від ідеї, а від «грошового мішка», є системне пограбування країни політичним класом. Закликаємо всіх українських громадян долучитися до зміни політичної системи знизу, підтримуючи на виборах ідеологічні партії, що мають свою розбудовану структуру і ведуть до влади нових місцевих лідерів. Павутину олігархічних впливів, у якій борсається держава, має бути розірвано раз і назавжди. Із місцевого та регіонального рівня нова чесна політика перейде на всеукраїнських рівень», – йдеться у зверненні.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net