Зранку у ЗМІ і телеграм-каналах активно розповсюджують скріншот, нібито, з партійного чату «Європейської солідарності» із завданням центрального штабу партії Петра Порошенка з інструкцією по реагуванню на оголошення підозри п’ятому президенту у державній зраді.

Пізно вночі, оприлюднили відповідну заяву і у Вінниці. Ми знайшли її на офіційній сторінці обласної парторганізації. Поки що там є лише заява фракції «Європейської солідарності» у Вінницькій облраді. Заяв окремих політиків, депутатів, або численних фракцій ЄС у місцевих радах Вінниччини ми не побачили.

Вперто мовчать щодо підозри Петро Порошенко й місцеві ЗМІ, у колись «базовій області» Президента України.

Цитуємо заяву обласних депутатів Порошенка:

Заява фракції «Європейська Солідарність» в Вінницькій обласній раді:

Ми, депутати Вінницької обласної ради фракції Політичної партії «Європейська Солідарність», заявляємо про неприпустимість політичного переслідування п’ятого Президента України, голови партії «Європейська Солідарність» Петра Порошенка з боку діючої влади.

Сьогодні ми бачимо, як на замовлення Банкової, Офіс Генерального прокурора спільно із Державним бюро розслідувань, обслуговуючи інтереси владної верхівки, фабрикуючи абсурдні фейкові звинувачення, прикривають бездіяльність влади переслідуванням опозиції, яка стає найпопулярнішою політичною силою країни.

Ми наголошуємо, що під командуванням саме п’ятого президента України Петра Порошенка новостворена українська армія звільнила дві третини окупованого Донбасу, було підписано Угоду про асоціацію з Євросоюзом, здобуто Томос про автокефалію Православної Церкви України, отримано безвіз з країнами ЄС та здобуто енергетичну незалежність від Росії, створено міжнародну коаліцію на підтримку України і запроваджено міжнародні санкції проти російського агресора.

Нагадуємо шостому президенту України, що на сьогодні його антирейтинг є найвищим серед інших політиків, а більше 67.4% українців переконані, що країна рухається у неправильному напрямку. Що дії непрофесійної команди Зеленського ставлять під загрозу безпеку цілої країни: об’єкти критичної інфраструктури знаходяться на межі відключення у низці регіонів, ворог працює у владних кабінетах, знецінюються здобутки спеціальних служб і нівелюються здобутки держави. Навіть повністю підконтрольна йому Служба безпеки України попереджає Уряд Зеленського, що відключення опалення призведе до надзвичайних подій техногенного характеру, зростання соціальної напруги та дискредитації органів влади.

Але замість кроків щодо об’єднання суспільства перед абсолютно реальною загрозою широкомасштабного російського вторгнення, влада провокує суспільство до протистояння. У час, коли ворог нарощує свою присутність на кордонах країни, готуючись до атаки, подібні кроки не можна інакше розцінювати, як інфантильність або, що ще гірше, підігрування агресору.

Перед обличчям зовнішньої російської загрози ми вимагаємо негайно припинити переслідування опозиції, зокрема лідера Політичної партії «Європейська Солідарність», п‘ятого Президента України Петра Порошенка, стати на захист інтересів української держави шляхом консолідації суспільства.

Закликаємо проукраїнські патріотичні сили об’єднати зусилля заради збереження демократії, свободи слова, збереження зафіксованого в Конституції Євроатлантичного вибору Української держави і відновлення територіальної цілісності України.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал і отримуйте лише політичні новини та якісну аналітику першими https://t.me/politarenainfo.

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net