“Як я провів літо”. “Радикальна партія Олега Ляшка” у Немирівській області – стабільно пасивна

Вінницька обласна організація Радикальної партії Олега Ляшка в серпні місяці відпочивала. Зрештою як і все літо та й весь поточний рік.

Про це свідчить мінімум інформації на партійній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» та на сайті центрального апарату РПЛ.

Вінницькі радикали «відзначились» там три рази – двічі в 2015 та один раз в 2016 році. Ці новини присвячені виборам до Немирівської ОТГ. Обидва керівники обласного осередку Олега Ляшка Олександр та Віктор Качури проживають і керують містом Немирів. Тобто мети досягли (переобрались керівниками ОТГ), а далі хай Ляшко працює.

Однак будемо сподіватись, що 2018 рік ще не закінчився, тож у радикалів є шанс «засвітитися» на центральному сайті і дати можливість ознайомитись з роботою партії подолянам.

На сьогодні маємо, що маємо. Єдина тема, яку підняла парторганізація в серпні – контрабанда ліса. Та і над нею РПЛ працювала так, ніби очікувала сієсти спекотним серпневим днем.

Загалом за весь місяць на сторінці «радикалів» з’явилось 6 публікацій.

Перша, зроблена 2 серпня, присвячена візиту до Вінниці столичного гостя – нардепа Василя Амельченко та зустрічі з ним.

З робочим візитом на Вінниччину завітав народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Василь Амельченко

Як зазначає прес-служба (?), зустріч пройшла плідно.

«У теплій та дружній атмосфері однодумців, Василь Васильович наголосив, що перш за все – це любов до українців й України, а тому ми все маємо зробити, аби захищати насамперед інтереси країни», – йдеться в повідомленні.

Більш конкретної інформації немає, зазначено лише, що нардеп «надихнув» партійців на нові звершення.

Про «старі звершення», ми писали вище. То ж висновок напрошується сам по собі – чи їх не було, чи інформація про них суворо засекречена.

Та, кілька справ таки заслужили на те, щоб інформацію про них оприлюднили. Правда, думали над ними в парторганізації довго. Аж три тижні. Чи то нардеп погано надихнув, чи партійці довго оговтувались від того «надихання», але напередодні Дня Незалежності, ніби школярі, які не вивчили уроки, ляшківці взялися до роботи і провели «низку» заходів. І одразу ж потрапили в інформаційний скандал, але про це трохи згодом.

Отже на сторінці з’явилось аж три дописи. Два, з них присвячені участі у загальноміських урочистостях до Дня Прапора та Дня Незалежності

Урочисте покладання квітів до Дня Державного Прапора та Незалежності України!

Напередодні Дня Незалежності, у день Прапора України, у м.Вінниця відбулись урочисті заходи

У третому дописі йдеться про «польову» акцію.

23-го серпня, напередодні головного свята держави, у День Державного Прапора України члени Радикальної Партії та активісти міста Вінниці та Вінницького району під керівництвом Ігоря Калашнікова та Сергія Кривешка спільними зусиллями організували та провели низку заходів.

В статті зазначено, що члени РПЛ зібрали підписи під зверненням до Парламенту (про контрабанду ліса), роздали партійну пресу, дітям вручили повітряні кульки і почастували вінничан холодними напоями.

«Та і про спеку радикали не забули, вони безкоштовно частували усіх охочих прохолодним мохіто. Ну а дітвору радували повітряними кульками!» – йдеться в повідомленні прес-служби.

До речі прохолодні напої, морозиво та кульки – це так би мовити останні тренди партійної роботи ляшківців.

Депутат обласної Ради Сергій Крившеко вже пригощав дітей прохолодними напоями та дарував морозиво на свято села Сокиринці, що у Вінницькому районі.

Сергій Кривешко проінформував громадскість, натомість на партійній сторінці інформація про «звершення» не з’явилася. Внутрішньопартійна конкуренція? Чи немирівські керівники радикалів за звичкою економлять на всьому крім власного добробуту? Складається враження, що про таке явище як прес-служба, в партії Ляшка у Вінницькій області не чули.

Але те, що не помітили однопартійці, помітили центральні ЗМІ:

“Радикали” змінили гречку на “Мохіто” – міняють стакан на паспортні даніповідомила Gazeta.ua

Навіть з назви новини про “радикалів” негативний контекст зрозумілий.

Ще можна було б додати на сторінку фотозвіт Тараса Кобця про відпочинок. Яскраві фото депутата у костюмі дайвера зібрали більше сотні лайків і навіть «заслужили» два репости. Натомість, партійна сторінка стабільно збирає на порядок менше кліків.

Тож основні події освітили, поради дали переходимо до самого святого – це вітання. Їх було два.

Привітання члена РПЛ, колишнього топ-менеджера Ріната Ахметова, Юрія Зінченко.

Вінницька обласна організація Радикальної партії шле найщиріші вітання Юрію Анатолійовичу з ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

Друге вітання – перепост ролика очільника партії Олега Ляшка, в якому він вітає з Днем Незалежності.

Голова Вінницької обласної партійної оргнаізації Радикальної партії Віктора Качур з Днем Незалежності вирішив не вітати. Ну тут все зрозуміло, мірятись харизмою з Олегом Ляшком доволі ризиковано.

Ось власне і все.

Віталій Горковчук

 

Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net